07 Kasım 2016 Pazartesi 10:07
Kertenkele Kedi Kız (Zeynep) Asena Tuğal Kimdir?Evli mi,Kaç Yaşında,Nereli

ATV ekranlarında beğenilerek izlenen kertenkele dizisi yeni sezon bölümleri ile ekranlara damgasını vurmaya devam ediyor. Kertenkele dizisine yeni sezonda kedi maskeli bir oyuncu dahil oldu .Gündüzleri Zeynep geceleri kedi kızı oynayan oyuncu kimdir sorusunun cevabını arıyorsanız doğru sayfadasınız.Kertenkele dizisi Zeynep karakterini Asena Tual canlandırıyor. Kendisi hakkında merak edilenler sizin için sayfamızda yer almaktadır.

 Diziye yeni dahil olan kedi lakaplı Zeynep adalet için hiçbir beklentisi olmadan geceleri kendi yöntemleriyle Kötü insanların cezasını veren bir kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça yetenekli ve mükemmel bir dövüş stası olarak İstanbul'da adını duyurmuştur.Hızlı hareket ettiği ve rahat tırmala bildiği için lakap olarak kendisine kedi kız denilmiştir .

Ekrem Şanlı canından çok sevdiği torunu Zehra’yı öldüren Ejder’den intikam almak için 2 sene önce tutmuştur. Kedi Kızı. Şimdiye kadar hiç aşık olmamış aşkada inanmayan Kedi kız sürekli kendisini yakalamaya çalışan Murat Komisere aşık olur.

Kertenkele Kedi Kız (Zeynep) Asena Tuğal Kimdir?Evli mi,Kaç Yaşında,Nereli

Kertenkele (Zeynep) Asena Tuğal kimdir?

1984 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen güzel oyuncumuz 2000 yılından itibaren farklı televizyon kanallarında haber muhabirliği yapmıştır. 2006 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Miss Turkey güzellik yarışmasına katılarak dördüncü olma hakkını kazanmıştır.Katıldığı ilk televizyon dizisi ise 2008 yılında Akasya Durağı olarak bilinmektedir.Ardından Ömre Bedel Öğretmen Kemal ve son olarak da Filinta dizisinde boy göstermiştir .Şimdilerde kendisinin kertenkele dizisinde Zeynep karakterini canlandıran maskeli kedi lakaplı oyuncu olarak izliyoruz.

Yorumlar

Google+'da Paylaş