21 Kasım 2016 Pazartesi 14:26
Kerimcan Durmaz’dan Askerliği ile ilgili Açıklama
 Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan ve sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla kısa sürede fenomen haline gelen Kerimcan Durmaz askere gideceği ile ilgili iddialarda yanıt verdi. İşte Kerimcan Durmaz’ın askerlik açıklamaları sizlerle..

 

Kanal D ekranlarının sevilen magazin sabah programı olan Renkli Sayfalar programının yeni bölüm konuğu Kerimcan Durmaz oldu. Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile fenomen haline gelen Kerimcan Durmaz askere gideceğine dair konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan konularından bir tanesi de Kerimcan Durmaz’ın askere gideceği iddiası olmuştu. Twitter’da dolaşan fotoğraf ile ilgili açıklamada bulunan Kerimcan Durmaz isim benzerliği yorumunu yaptı ve 2018 yılına kadar iş yoğunluğundan bu yana askerliğini yapamayacağını belirtti.

1994 yılında dünyaya gelen ve 22 yaşında olan Kerimcan Durmaz “ Tecil işlemlerimi gerçekleştirdim. 2018 yılına kadar tecilim var. İleride ne olur bilmiyorum. İş yoğunluğum fırsat tanırsam gidebilirim “ açıklamasında bulundu.

Kerimcan Durmaz kimdir?

Kerimcan Durmaz 2 Kasım 1994 tarihinde Sarıyer İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Profesyonel bir makyaj uzmanı olan Durmaz ablalarının makyaj malzemeleri ile işine başlamıştır. Azerbaycan’ın Bakü kentine giden Durmaz burada periscope keşfetmesinin ardından fenomen olmuştur.

Sosyal medya fenomeni olarak da kısa sürede tanınan Kerimcan Durmaz İşte Benim Stilim yeni sezonunda haftanın bir günü konuk jüri üyesi olacaktır.

Son Güncelleme: 21.11.2016 14:26
Yorumlar

Google+'da Paylaş