09 Aralık 2016 Cuma 11:26
KerimCan Durmaz Neden Amerika'ya Gidiyor?işinden Kovuldu mu?

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın saldırıya uğradığı iddiaları ortalığı karıştırdı. Bir süredir ekranlarda görünmeyen Kerimcan'ı sevenleri merak etmeye başladı.

Kerimcan Durmaz Samsunda sahne almaktaydı. Çalıştığı mekan da tartışma çıktığı ve silahlı çatışma yaşandığı haberleri sonrasında sevenleri Kerimcan'ın durumunu merak etmeye başladı. Samsunda Hayal Kahvesinde sahne alan ünlü Dj Kerimcan Durmazın sahnede olduğu sırada tartışma yaşandığı ve arbede çıktığı bu arada da silahların konuşulduğu öğrenilmiştir.

Kerimcan Durmaz Kimdir?

 Rahat tavırları kendine has uslübu ile adından sıkça söz ettiren Kerimcan Durmaz'ı sevenleri  periscope üzerinden yaptığı gösteriler ile tanımıştır. Kendisinin eçkerek yayınladığı videolar kısa zamanda tanınmasını sağlamış ve binlerce takipçiye ulaşmıştır . Perıscopun bir numarası haline gelen Kerimcan 1994 doğumludur . Dj olarak sahne alan ve hayatını bu yoldan kazanana fenomen akrep burcudur.

Kerimcan darp mı edildi?

Kerimcan Durmaz Samsunda sahne almaktaydı. Çalıştığı mekan da tartışma çıktığı ve silahlı çatışma yaşandığı haberleri sonrasında sevenleri Kerimcan'ın durumunu merak etmeye başladı. Samsunda Hayal Kahvesinde sahne alan ünlü Dj Kerimcan Durmazın sahnede olduğu sırada tartışma yaşandığı ve arbede çıktığı bu arada da silahların konuşulduğu öğrenilmiştir. Saldırıyı düzenleyen 4 kişinin teslim olduğu bildirilirken şu ayrıntılara ulaştık

Olayın ardından polis, şüphelilerin yakalanması için soruşturma başlattı. Aranan şüpheliler Güney A., Doğukan B., Uğur D. ve Kenan K. bugün Irmak Polis Merkezi'ne giderek Kerimcan Durmaz'ı darp ettiklerini söyleyip teslim oldu. Polise ifade veren şüpheliler, olayda tabanca kullanmadıklarını belirtip, şişe attıklarını, yere düşen şişelerden çıkan sesleri, çevredekilerin silah sesi sandıklarını dile getirdi.

Saldırıyı gerekleştiren kişiler " Tek gözlü canavarlar bilsin, bu gençlik herşeyi biliyor. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Bahçeli'ye sesleniyoruz. RTÜK bunları kaldırsın. Gençliğimizi i... yaptılar. Bunu herkes bilsin " demişlerdir. Polis merkezinin önünde bekleyen bir grup kalabalık saldırının haklılığını savunan sloganlar atmışlardır.

Son Güncelleme: 09.12.2016 11:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş