05 Şubat 2017 Pazar 21:54
Kerem Bursin Rolü İçin 1.5 Yıl Hazırlandı
 Güneşi Beklerken dizisi ile ünlenen ve genç kızların sevgilisi haline gelen ünlü oyuncu Kerem Bürsin, rol aldığı Bu Şehir Arkandan Gelecek isimli dizisinin set arasında gazetecilerle sohbet etti.

“Hayatım Boks Oldu…”

Karaköyde yapılan çekimler arasında objektiflere takılan Bürsindizideki rolüyle ilgili şunları söyledi: "Boksu eskiden spor amaçlı yapıyordum ama bu dizi için son 1.5 senedir bütün hayatım boks oldu. Norveç'ten hoca getirttik. Sakatlanmalar da oluyor ama alıştım. Ringteki psikolojiyi anlamak önemli benim için."

Yakışıklı oyuncu aynı zamanda film teklifleri aldığını ancak diziye odaklandığını dile getirdi.

"Yapmayın Bunu"

Bir markanın reklam filmi sırasında tanışıp daha sonra uzun süre Amerikada birlikte kaldığı sevgilisi güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ilgili "Sevgiliniz Serenay Hanım geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda annesiyle birlikte alışveriş yapıyordu. Aynı eve taşındığınız doğru mu?" sorusunu, "Yapmayın bunu" diyerek cevapsız bıraktı

“Biz Profesyonel İnsanlarız”

Dizideki öpüşme sahnelerine güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın ne tepki verdiği sorulunca, yakışıklı oyuncu "İkimiz de profesyonel olarak bu işi yapıyoruz. İş ile özel hayatı birbirine karıştırmıyoruz" dedi.

Bürsin "Romantik misiniz?" sorusuna ise "Romantik miyim bilmiyorum. Bunu başkalarına sormak lazım" diyerek çekimlere devam etti.

Son Güncelleme: 06.02.2017 00:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş