07 Kasım 2016 Pazartesi 14:49
Kenan Işık Sağlık Durumu Nedir?Kenan Işık İyileşecek mi?

Ilk olarak Dadı dizisi ile büyük bir çıkış yakalayan Kenan Işık ATV ekranlarında Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programı ile sunuculuk kariyerini zirveye taşıdı .Kenan Işık 2 yıl önce geçirmiş olduğu kazanın ardından ciddi sağlık sorunları yaşadı .ekranlarda bir daha görülmeyen ünlü sunucu Kenan Işık öldü mü diye araştıranlara sayısı her geçen gün artırıyor sauna odasında kayıp düştüğünü ve ardından hastaneye kaldırıldığını biliyoruz.Ünlü sonucu hakkında ortaya atılan öldü iddiaları Ailesini de üzüyor Kenan Işık öldü haberleri ailesi tarafından yalanırken bu sorunun gerçek cevabı sayfamızda sizlere aktarıldı..

Kenan Işık'ın son sağlık durumu için yaptığımız araştırmalarda ünlü sunucunun halen hayatta ve evinde tedaviye devam ettiğini öğrendik geçtiğimiz haftalarda ünlü oyuncu Kenan Işık öldü mü sorusuna eşi Beril IŞİD tarafından açıklamalar gelmişti.Sesleri duyan ancak tepki veremeyen Kenan Işığın tedavisine Evde devam edildiğini ve durumunda bir değişik olmadığını belirtti .Ortaya atılan Kenan Işık öldü haberlerinin ailesine ve kendisini de çok üzdüğünü ifade etti.Durumunda herhangi bir iyileşme ya da kötüleşme olmadığını açıklayan Beril Işık hanım Sağlığı hakkında ilerleme kaydedilmedi ne ifade etti .

 Kenan Işık sesleri duyuyor ancak tepki veremiyor. Kenan Işık'ın eşi Beril Işık ise eşinin gözüne bakmakta. Kenan Işık, saunadan çıkarken, ayağının kayması sonucu yere düşerek başını sert zemine çarpmıştı. Işık, yaşanan kazanın ardından hemen Amerikan Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alınmıştı. Ameliyatı 3,5 saat süren Kenan Işık, ameliyatın ardından yoğun bakım servisinde tedavi altına alınmıştı.

Yorumlar

Google+'da Paylaş