02 Aralık 2016 Cuma 13:37
Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal İrem Sak ile aşk mı yaşıyor?
Gece birlikte dışarı çıkan Ali Sunal güzel oyuncu İrem Sak ile aşk yaşadığı iddiaları ortaya atıldı. Lansmana katılan ikili bu aşk iddialarına sessiz kalmayı tercih etti.

Erdem Yener, ikinci albümü "Çıplak"ı müzikseverlerin beğenisine sundu. Albüm lansmanını önceki gün gerçekleştiren şarkıcıyı oyuncu arkadaşları da tek bırakmadı. Gecede beraber görüntülenen 30 yaşında olan güzel oyuncu İrem Sak ile Ali Sunal için aşk iddiaları ortaya atıldı.

Ünlü şarkıcı Erdem Yener, müzik hayatına da kaldığı yerden devam ediyor. Erdem Yener, üç buçuk yıl aranın ardından ikinci albümü "Çıplak"ı beğeniye sundu. Önceki gece garajistanbul sahnesinde lansmanı gerçekleşen albüm, dinleyicilerden tam not almayı başardı."Burada olmak çok keyif verici. Sonunda sahnelere geri döndüm" diyen ünlü sanatçı Erdem Yener'i gecede Özge Borak, Alper Kul, Onur Buldu, Vildan Atasever ve Onur Atilla gibi ünlü isimler de yalnız bırakmadı.


AŞK İDDİALARINA SESSİZ KALDI

İrem Sak ile Ali Sunal da Erdem Yener'i dinledi. Aralarında aşk söylentileri çıkan ikili, yan yana poz vermemek için yüzlerini gizlemeye çalıştı. Gecede beraber görüntülenen İrem Sak ile Ali Sunal için aşk iddiaları ortaya atıldı.
Son Güncelleme: 02.12.2016 13:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş