07 Kasım 2016 Pazartesi 15:17
Kanal 7 Deli Divane Dizisi Ragini Kimdir?Nereli,Gerçek Adı Ne?

Kanal 7 televizyonu Hint  dizilerine bir yenisini daha ekledi Uzun soluklu yeni dizisi deli divane ile Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor. Dizide güzel oyuncu Ragi karakterini canlandıran Parul Chauhan kimdir sorusunun cevabını sizler için sayfamızda aktardık.

Hindistan yapımı yeni dizisi ile izleyicilere yine ekran başına kilitleyecek olan Kanal 7 televizyonu hafta içi her gün 16 :10da diziyi izleyiciler ile buluşturuyor.Hüzünlü bir aşk öyküsünün anlatıldığı deli divane isimli Hint dizisi hafta içi hergün yeni bölümleri ile izleyicisiyle buluşacak .

Deli Divane Dizisi Ragini Kimdir?

Parul Chauhan 1988 tarihinde Hindistan'da dünyaya geldi 21 yaşına kadar mankenlik yapan güzel oyuncu 2007 yılında Bidaai  dizisi ile ekran karşısına çıkarak oyunculuğa adım atmıştır.

Hindistan sinema ve televizyonlarında rol aldığı yapımlar da büyük bir hayran kitlesi kazanan ünlü oyuncu  En İyi Kadın Başrol Oyuncusu Dalında Hindistan TV Ödülü de kazanmıştır. Ayrıca Parul Chauhan'ın Hindistan TV Ödüllerinde, En İyi Taze Yeni Yüz ve En İyi Televizyon Kişiliği Dallarında da adaylıkları bulunmaktadır.

Parul Chauhan ülkemizde ise Kanal 7 ekranlarında yayınlanan "Deli Divane" isimli dizi ile tanınmaktadır. Deli Divane Dizisi 'nde Ragini karakterini Parul Chauhan canlandırmaktadır.

Yorumlar

Google+'da Paylaş