07 Kasım 2016 Pazartesi 15:23
Kalbimdeki Deniz Nerede Hangi Şehirde Çekiliyor?

Televizyon ekranlarının yeni dizisi Kalbimdeki Deniz nerede çekiliyor merak konusu oldu. Başrollerinde Kutsi  olan Yeni dizi Kalbimdeki Deniz Türkiye'nin birkaç şehrinde çekilecek diziye merak edenler için nerede çekildiği ile ilgili bilgiler ve detaylar haberin devamında yer almaktadır...

Kalbimdeki Deniz dizisi Nevşehir'den İstanbul'a uzanan çekimleri ile izleyici karşısına çıkıyor. Kutsi gibi önemli bir oyuncunun dizide yer alması dizinin kalitesini ve romantik duygusal bir dizi olduğunu ipuçlarını şimdiden bizlere veriyor. Dizinin görselliği nin önemli olduğunu düşündüğümüzde çekilecek olan mekanlarında ile seçileceğini tahmin ediyoruz. Kalbimdeki Deniz çekim yerleri olarak İstanbul'da görülmemiş yerler tercih edilecek .Son zamanlarda adından sıkça bahsedilen Kalbimdeki Deniz dizisinde farklı şehirlere gidilerek çekimler devam edecek .

Pastel filmin yapımcılığını üstlendiği Aysun akyüz'ün yönetmenliğini yaptığı Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan başrollerinde Kutsi Özge Özberk Yeşim Ceren Bozoğlu gibi isimlerin yer aldığı duygusal dizi nerede çekildiği merak konusu oldu .büyük bir bütçe hazırlanan dizinin ilk bölümünde oldukça büyük bir meblağ harcandı.

Kutsin, Özge Özberk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Devin Özgür Çınar, Hakan Eratik, Hakan Vanlı, Sebahat Kumaş, Batuhan Ekşi, Faruk Üstün, Hazal Adıyaman, Levend Yılmaz, Hülya Şen, Nazlı Pınar Kaya, Evren Erler, Sercan Gülbahar, Serkan Altıntaş, Emre Yanık, Çağlayan Doruk Ozanoğlu, Suat Karausta ve Güzin Usta gibi isimlerin yer aldığı dizinin ilk bölümünün nasıl reaksiyon göstereceği heyecanla bekleniyor.

Sevilen dizi İstanbul ve Fethiye Ölüdeniz’de çekilmektedir. Set adresleri bu iki yerde de kurulmakta ve devam etmektedir.

Yorumlar

Google+'da Paylaş