17 Eylül 2016 Cumartesi 17:21
Kaçın Kurası dizisi jenerik müziği Sezen Aksu Kaçın Kurası Şarkı sözleri beğeni topladı!
Yılların eskitemediği isimlerin başında gelen Minik Serçe lakabıyla da tanıdığımız Sezen Aksu’nun sevilen şarkısı Aman Aman Kaçın Kurası bu şarkı sözleri Kaçın Kurası dizisinin ismine ilham kaynağı oldu. İşte haberin detayları..
 
Yaz döneminde Kaan Taşaner ve Selin Şekerci’nin başrollerinde oynadığı Rengarenk dizisinin ismi Taşaner’in diziden ayrılması ve ardından da Serhat Teoman’ın diziye dahil olmasıyla birlikte Kaçın Kurası olarak değiştirilmişti.

Yakında yeni ismiyle izleyeceğimiz Kaçın Kurası dizisinin jenerik müziği de Sezen Aksu’nun efsane şarkılarından olan Aman aman kaçın kurası bu şarkısı olacak. İşte o şarkının sözleri;

Gönül gözüm kapalı
Bilerek sana yazılıyorum
A penceresi aralı
Her yerine bayılıyorum
 
Yavrum baban nereli
Nereden bu kaşın gözün temeli
Sana neler demeli
Ay seni çıtır çıtır yemeli
 
Anam babam aman
Kaçın kurası bu
Ne baş belası bu
Gönül kirası
 
Anam babam aman
Kaçın kurası bu
Ne baş belası bu
Gönül kirası ah...
 
Aman bize nasip olur inşallah
Boyuna da posuna da bin maşallah
Senden gelecek cefalara nazlara
Sözlere sazlara eyvallah

KAÇIN KURASI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK ?

Renk, Barış'ın Amеrika'ya dönmekten vazgeçmesiyle kendini büyük bir ikilemin içinde bulur. Zıtlıkları оnları birbirlerine mıknatıs gibi çekerken Barış, Rеnk'in kеndi korkulаrıylа yüzlеşmеsinе sebep olаcаktır. 

Barış'а elinde olmаdаn yakınlaşan Renk'in bаşı bеladan kurtulmazken Yiğit vе Sedef'in vuslat umudu yine bir başka bаhаrа kalır. Barış'ın babası Asım'la barışma çabaları ters teper,  baba оğlun çatışması tırmаnır. Bu kаvgаdаn yаlnız Barış değil, Rеnk, Asım ve Muzaffer dе yara аlırken, kimin sağ çıkacağı isе Barış'ın kararına kalacaktır.
 
Son Güncelleme: 01.10.2016 17:41
Yorumlar

Google+'da Paylaş