14 Kasım 2016 Pazartesi 23:25
Ivana Sert İslamı Seçti Haberleri Doğru Mu?

Ivana Sert müslüman mı oldu ekranların sevilen yüzü sırf güzel manken Ivana Sert geçtiğimiz akşam kebapçıda düzenlenen bir iftar yemeğinde kameralara görüntülendi .İvana Sert'in Müslüman gibi el açıp dua etmesi bir anda herkesin dikkatini üzerine çekti.

 Sırp manken Ivana Sert katıldığı iftar davetinde el açıp dua ederken görüntülendikten Sonra kendisine yöneltilen Müslüman oldunuz mu sorusuna dikkat çeken bir yorum yaptı. Ivana Sert Geçtiğimiz günlerde bir kebapçıda verilen iftar yemeğindeki dua eden görüntülerinin ardından soru yağmuruna tutuldu.

Bülent Ersoy'un doğum gününün kutlandığı iftar yemeğinde kameralara ilginç görüntüler yansıdı.İ ftar yemeğine katılan İvana Sert'in ellerini açarak tıpkı bir Müslüman gibi dua etmesi herkesi şaşırttı.

 İvana Sert'in iftarda yaptığı duanın ardından kendisine müslümanlıkla ilgili sorular yönetilmesi üzerine gazetecilere önemli açıklamalarda bulunan güzel manken Müslüman olmadığını ama namaz kıldığını sık sık camiye gittiğini söyledi .Sırp manken Ivana Sert huzur bulduğu için namaz kıldığını açıkladı .

Camiye neden gittiği konusunda ise ibadet yapan yerlerin ruhsal açıdan bulundurduğu enerjinin kendisine iyi geldiği için gittiğini ifade etti. Ivana Sert geçmiş röportajlarına göz attığımızda geçen yılki Ramazan ayında da buna benzer açıklamalar yaptığını görüyoruz .İvana sert'e en yakın zamanda Müslüman olması için güzel dileklerde bulunuyoruz.

Son Güncelleme: 15.11.2016 19:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş