12 Şubat 2017 Pazar 17:04
İşte Benim Stilim Kim Elendi 12 Şubat 2017 | Ödül Töreni Konsepti

İşte Benim Stilim final haftası son böüm TV8 ekranlarında yayınlandı. Son bölümde elenen yarışmacı büyük üzüntü yaşadı. 12 Şubat Pazar final gününde hangi yarışmacı ne kıyafet giydi merak ediliyor.

İŞTE BENİM STİLİM 12 ŞUBAT PAZAR KİM ELENDİ

İşte Benim Stilim 12 Şubat Ödül Töreni Konseptinde Jürinin değerlendirmeleri sonucu en düşük puanı alan yarışmacı adaya veda etti. Yapılan değerlendirmelerde 12 Şubat Pazar günü haftanın finalinde elenen yarışmacı büyük üzüntü yaşadır. Ödül Töreni konsepti büyük ilgi görürken konuk sanatçılar ve jürinin de programa katılması ile renkli anlar yaşandı. Her bölümü ilgi ile izlenen Program İşte Benim Stilim Son Bölüm TV8 ekranlarında

İşte Benim Stilim Ödül töreni konsepti ile yarışmacı kızlar oluşturdukları kombinler ile podyumda yürüyerek sahneye çıktılar. Sahneye çıkarak teker teker ödüllürini alan yarışmacılar daha sonra ödül töreni için konuşma yaptılar. Her yarışmacının çok heyecanlı olduğu gözlenirken İşte Benim Stilim Jürisi yaptığı yorumlarla elenecek yarışmacının kim olacağına dair ipuçları verdi. 

Yapılan değerlendirmeler sonucunda yarışmaya veda eden isim belli oldu. Elenen yarışmacı jüri üyeleri ve programdaki arkadaşları ile vedalaştıktan sonra  İşte Benim Stilim yarışmasına veda etti. Programın jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Kerimcan Durmaz bulunuyor. 

Son Güncelleme: 09.04.2017 10:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş