29 Kasım 2016 Salı 22:40
İşte Benim Stilim Çağla Şen Kimdir? Kaç Yaşında Nereli
 İşte Benim Stilim Güzel Yarışmacısı Çağla Şen Kimdir ? İşte Benim Stilim Çağla Şen Biyografisi

İşte Benim Stilim bu sezon yine çok iddialı. İşte Benim Stilim bir birinden güzel yarışmacıları ve yepyeni kreaksyonları ile ekranlarda izleyicileri ile buluşmaktadır. Giyim tarzları ile jürilerin dikkatini çekmeye çalışan yarışmacılar hangi sebeple böyle bir tarzda giyindiklerini savunmakta  zorundalar. İşte Benim Stilim yarışmacılarından Çağla Şeni bu haberimizde tanımaya çalışıcaz. İşte Benim Stilim Çala Şen kimdir? İşte Benim Stilim Çağla Şen'in boyu, kilosu,eğitimi hakkında bilinmeyenler haberimizin devamında yer almaktadır.

İşte Benim Stilim bir birinden güzel yarışmacıları ve yepyeni kreaksyonları ile ekranlarda izleyicileri ile buluşmaktadır. Giyim tarzları ile jürilerin dikkatini çekmeye çalışan yarışmacılar hangi sebeple böyle bir tarzda giyindiklerini savunmakta  zorundalar. İşte Benim Stilim yarışmacılarından Çağla Şeni bu haberimizde tanımaya çalışıcaz.

Sunuculuğunu Öykü Setter'in yaptığı yarışma programları içerisinde en çok izlenme sonuçlarına sahip yarışmalarından olan İşte Benim Stilim her gün değişik giyim ve yarışmacıları ile ekranlara renk katmaya devam ediyor.Bu yıl ki jüri kadrosunda Ivana Sert, Uğurkаn Erez, Nur Yеrlitaş ve Kеmal Doğulu görev almaktadır.

İşte Benim Stilim Yarışmacıları

Çağla Şen, Dilara Tаşkın, Dilаrа Kayalı, Melek Özçağan, Yağmur Gürgеn, Aleyna Eroğlu, Niran Yalaz, Nаzlı Ersoy, Aylin - Selin Ençok vе  Simay Tokatlı.

İşte Benim Stilim Çağla Şen kimdir?

Tv 8 ekranlarının vazgeçilmez yarışmalarından olan İşte Benim Stilim yarışmacısı Çağla Şen 1995 İstanbul doğu mludur .  21 yaşındaki yarışmacı 1,71 cm boyunda 53 kg ağırlığındadır. Güzelliği ile 7. sezonunda yarışmaya damga vurması beklenen Çağla Şen'in giydiği kıyafetler ile de dikkatleri üzeride toplamaktadır.

Son Güncelleme: 29.11.2016 22:44
Yorumlar

Google+'da Paylaş