20 Kasım 2016 Pazar 21:38
İşte Benim Sitilim Aleyna Eroğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında
İşte Benim stilim yeni sezon bölümleri ile ekranlara damgasını vurmaya devam ediyor. Modayı yakından takip eden izleyicilerin merak ve istediği işte Benim stilim yeni sezon yarışmacılarından Aleyna Eroğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşında gibi sorular gelmeye devam ederken bizde siz değerli okurlarımızın merakını gidermek için kendisi hakkında derlediğimiz bilgileri sayfamızda sizlere sunduk.

Ekranların sevilen moda yarışması İşte Benim stilim yeni sezonu ile TV8 ekranlarında yayınlanacak yarışmada en popüler jüri üyeleri eğlenceli dakikalar ile stil sahibi yarışmacıları değerlendirirken, yeni sezon yarışmacıları da belli oldu birbirinden güzel 10 genç kızın yarıştığı işte Benim stilim yarışmacıları arasında yer alan isimlerinden birisi de Aleyna Eroğlu oldu. İşte Benim stilim Aleyna kimdir? Kaç yaşındadır gibi soruların cevabı aşağıda sizlere aktarıldı.

Aleyna Eroğlu kimdir

1996 yılında İstanbul'da dünyaya gelen 20 yaşında olan güzel yarışmacımız Aleyna Eroğlu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi mezunudur Lise eğitimini tamamladıktan sonra Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde oyunculuk dersleri almaya başlayan Aleyna Eroğlu iki yıllık eğitimin ardından oyunculuk hayatına adım atmıştır.İlk olarak Üç kadın ve üç Hayat isimli filmde yer almış olan yarışmacımız tiyatro oyunlarında da boy göstermiştir. Bir Yaz Gecesi rüyası isimli filmde boy gösteren yarışmacımız en iyi yardımcı kadın oyuncu rolünü de anarak başarısını kanıtlamıştır .

İşte Benim Stilim Aleyna Yaşı: 20

İşte Benim Stilim Aleyna Boyu: 1,69

İşte Benim Stilim Aleyna Kilosu: 46

Aleyna Eroğlu Yer Aldığı Yapımlar

Bahar Noktası

Üzgünüm Leyla

Babaannem Yüz Yaşında

İnternet Zizi

Üç Kadın Üç Kader

Son Güncelleme: 20.11.2016 21:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş