22 Ekim 2016 Cumartesi 20:41
İlişki Durumu Evli Hangi Kanalda Ne zaman Başlıyor
Geçtiğimiz sezona damgasını vuran reyting rekorlarını altüst eden ilişki durumu karışık dizisi ,yeni sezonda Show TV ekranlarında ilişki durumu evli olarak izleyici karşısına çıkıyor.İlişki durumu evli dizisi hangi kanalda ,saat kaçta ,hangi gün yayınlanıyor, gibi merak edilen soruları yanıtlamak için hazırladığımız sayfamızda gerekli bilgileri bulabileceksiniz.

Başrollerinde Berk Oktay ve Seren Şirince nin yer aldığı ilişki durumu evli dizisi yeni sezona bomba gibi bir senaryo ile merhaba dedi. İlişki durumu evli dizisinde Can ve Ayşegül'ün macera dolu evlilik hayatını, kimi zaman duygusallaşarak ,kimi zaman ise kahkahalarla izleyen hayran kitlesi yeni sezonda hangi kanalda ,hangi gün ve saat kaçta ,yayınlanacağını merak ediyorlar.

 Geçtiğimiz sezon aldığı reyting rakamları ile Show TV'de büyük bir çıkış yakalayan ilişki durumu karışık dizisi ,yeni sezonda ilişki durumu evli adı ile karşımıza çıkıyor .3 Eylül tarihinde yayınlanmaya başlayan yeni sezon bölümleri Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor .Cumartesi akşamları saat 20 00 da Show TV ekranlarında yayınlanan dizinin tekrarı ise Pazar günü saat 14.00 da yayınlanmaktadır.

 İlişki durumu evli dizisinde Ayşegül ile Can deli dolu mutlu evlilikleri konu ediliyor.Kimi zaman fırtınada sığınacak bir liman olacak evlilikleri bazen de kargaşa ile adeta kördüğüme dönüşüyor .Ne olursa olsun sonu hep aşkla biten hikâyelerinde Ayşegül evlilikleri sürecinde her başarılı erkeğin arkasında onunla gurur duyan bir karısı ve bu işe Şaş kalmış bir kayınvalidesi olduğunu anlayacak.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş