21 Ekim 2016 Cuma 19:58
İcralık Olan Hadise Gün Yüzüne Çıkmıyor
Ünlü şarkıcı Hadise Geçtiğimiz günlerde bir Giyim firması ile bu sizin euroluk sözleşmeye olmadığından dolayı 250.000 Euro cezaya çarptırıldı icra memurlarının Hadise'nin çalıştığı siteye gelerek icra yolu ile almaya çalıştıkları Hadise şoke oldu .Programı ara vermek zorunda kalan ve Gözyaşları içinde ceza tutanağını imzalayan Hadise ardından programına devam etti.

Seyircilerden bazıları sanatçının kulağındaki küpeyi ve boynundaki kolyenin stüdyo döndüğünde üzerinde olmadığı iddiasında bulunurken icra memurlarının Hadise'nin üzerinde ziynet eşyalarına el koyduğu gibi bir durum akıllara geldi. Hadise'nin O günden beri eve kapanmasının ardından kendisinden haber alınamıyor .Yakın çevresi Hadise'nin iki gündür kendini eve kapattığını kimseyle görüşmek istemediğini dile getirdi .Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; 'O Ses Türkiye' yarışmasında jüri üyesi olan Hadise, önceki gün program için bant çekimleri devam ederken icra memurlarının stüdyoya gelmesiyle büyük şok yaşadı. Programına ara vermek zorunda kalan ve gözyaşları içinde ceza tutanağını imzalayan Hadise, daha sonra programına devam etti.
Hadise'nin geçtiğimiz yaz Bodrum'da açtığı "La Plaj" adlı mekân için de işletmeciye borcu olduğu iddiaları da gündeme geldi.
 
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş