02 Ekim 2016 Pazar 22:05
İçerde dizisinin ne zaman final yapacağı belli oldu!
 
Pazartesi akşamlarının sevilen dizilerinden bir tanesi de İçerde dizisi oldu. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği oyuncu kadrosunda ise Çağatay Ulusoy, Aras İynemli, Çetin Tekindor gibi isimlerin oynadığı İçerde dizisi ile ilgili önemli bir karar alındı.

Yeni sezonun fırtına gibi başlayan dizilerinden olan İçerde dizisi reyting listelerinde sürekli üst sıralarda ve her pazartesi akşamı ekranlarda olmaya devam ediyor. Dizinin bu haftaki yeni bölümü ise 3 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak.

İki kardeş olan Sarp ve Umut yıllardır birbirinden habersiz bir şekilde yaşar. İki kardeş de Polis Akademisi’nde başarılı yıllar geçirirler. Sarp okul birincisi olurken Umut ise okul ikincisi olur ancak Sarp’ın okul mezuniyet töreni öncesinde yaşadıkları hayatının değişmesine ve 4 yıllık yaşadıklarının intikam alma duygusunun başlamasına neden olur.

Dizinin aksiyon sahneleri izleyenler çok beğendi. Reytinglerde önemli yerlerde yer alan İçerde dizisinin final tarihi de belli oldu. Yapımcı ile kanal arasında yapılan anlaşma neticesinde dizi 1 sezon sürecek ve önümüzdeki sene yer almayacak.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş