25 Ekim 2016 Salı 12:50
İbrahim Kutluay Demet Şener Evliliğini Bitiren Kadın Kim?
İbrahim Kutluay eşi Demet Şener'i sosyeteden birisiyle aldattı iddiaları magazin gündeminde bomba etkisi yarattı .Yıllar önce Demet Akalın ile büyük aşk yaşayarak Evlenme kararı alan,daha sonra şok bir ayrılık ile Demet Şener ile aşk yaşamaya başlayan ve bu aşkı evlilik ile sonuçlandıran İbrahim Kutluay 11 yıllık evliliği ile iki çocuk sahibi oldu. 2005 yılında rüya gibi bir düğün ile hayatını birleştirirken şimdilerde bu evlilik sarsıntılı bir dönem geçiriyor .Demet Şener kendisini aldatan eşinden yüklü bir tazminat talep edecek.
 
Objektiflere her takıldığında eşi ile mutluluk pozları veren Demet Şener yaptığı dünkü açıklamasında boşanacağı iddialarını oğruladı. 15 yıldır aşk yaşadığı İbrahim Kutluay ile yollarını ayıracağı ifade eden Demet Şener "Benim alnım ak, başım dik. 4 senedir neler yaşadığımı herkes biliyor. Boşanma kararını ben aldım.

Evliliğimi bitirmemek için çok mücadele verdim. Tüm detayları zamanı geldiğinde öğreneceksiniz. İhanet haberlerini İbrahim Bey, sürekli yalanladı ve gerçekleri ben daha yeni öğrendim. Elimde belgeler var ve onlar yeter. Ben, kocama inanıyordum. Ne zaman ki gerçekleri öğrendim, bu kararı aldım... Her ilişki biter ve yenisi başlar. Başka yere çekenlere selam olsun; ailem dağılıyor reklamı mı düşüneceğim?" Şener'in bu açıklamalarının ardından avukatı Aslı Hatemi ise şunları söyledi:

ABA ALTINDAN SOPA GÖSTERDİ!  "Dava açıldığında müvekkilim adına gerekli açıklamayı yapacağım. Temennim çekişmeli bir sürece girmemek. Medeni kanunumuzda zina ve ihanet en ağır boşanma sebebidir. Bunu ispat ettiğiniz anda çok yüklü tazminat kazanırsınız." Hatemi'nin bu sözleri "Demet Şener, 2 çocuğunun babası İbrahim Kutluay'a ihaneti ağır ödetecek" şeklinde yorumlandı.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş