12 Aralık 2016 Pazartesi 09:09
Hülya Avşar ; Hiç şarkı söylemek istemiyorum!
Bir çok ünlü konser esnasında hain terör saldırısından sonra sahneyi terk etti. Ünlü şarkıcı Hülya Avşar’da saldırı haberini alınca sahneden indi.

İstanbul'da dün Beşiktaş'ta gerçekleştirilen ve 38 kişinin şehit olduğu hain terör saldırısı anlarında Günay Restoran'da Cenk Eren ile sahne almaya hazırlanan Hülya Avşar, haberi alınca programını iptal etti.

HİÇ ŞARKI SÖYLEMEK İSTEMİYORUM

Yapılan haberlere göre, Konuklara seslenen ünlü şarkıcı Hülya Avşar, "Hiç şarkı söylemek istemiyorum" diyerek sahneden indi.

KONSERLERİNİ İPTAL EDEN ÜNLÜLER

Geçtiğimiz akşam Beşiktaş Vodafone Arena yakınlarında yaşanan hain terör saldırısından dolayı birçok ünlü şarkıcı konserlerini iptal edip sahneden indi. Konserlerini iptal eden isimler arasında Murat Boz, Hülya Avşar ve Cenk Eren, Fatih Ürek ve Murat Dalkılıç bulunuyor. Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, “Umarım çok üzücü sonuçlarla karşılaşmayız. Moralim çok bozuk, hepinizden özür diliyorum” sözlerini dile istedi.  

İNŞALLAH BİR DAHA BÖYLE HAİNLİKLER YAŞANMAZ


Yakışıklı şarkıcı Murat Boz, “Ülkemiz çok kötü günler geçirdi. En kara gün 15 Temmuz’da yaşandı. O akşam Bodrum'da sahnedeydim ve programımı yarıda kestim. İnşallah bir daha böyle hainlikler yaşanmaz üzgünüm” diyerek konserini noktaladı.

Beşiktaş'ta gerçekleşen hain terör saldırısı esnasında sahne hazırlığı yapan Hülya Avşar’ın programını iptal ettiği o an;
Son Güncelleme: 12.12.2016 09:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş