02 Aralık 2016 Cuma 13:21
Helin Avşar'dan boşanma kararı!
Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar Şubat ayında sürpriz bir şekilde yaptığı Serhan Bora ile yeniden boşanma  kararı aldı. Şubat ayında, sadece bir aydır birlikte olduğu Serhan Bora ile yıldırım nikahı yaparak herkesi şaşırtan Helin Avşar Instagram hesabından boşanma kararını duyurdu.

Helin Avşar ve Serhan Bora bundan önce 2 kez ayrılıp barışmıştı. İşte Helin Avşar'ın o açıklaması;


Evlilikten sadece birkaç ay sonra Helin Avşar, o dönemde sosyal medya hesabından ‘Ayrılıyoruz’ şeklinde bir paylaşımda bulunduysa da sonrasında hesabının hacklendiğini söyleyerek bu paylaşımını sildi.

Evliliklerinin bittiği yönündeki haberleri Ekim ayında katıldığı bir davette, evliliklerinin zor bir dönemden geçtiğini dile getirerek ”Evliliğimiz şuan ki havalar gibi parçalı bulutlu. Aynı evin içinde yaşamaya başlayınca her şey değişiyormuş. Şu aralar o da ben de evliliğimizi nasıl kurtarırız diye düşünüyoruz doğrusu. Şuan tek başıma çocuk büyütemem, o yüzden böyle bir durumda da çocuk olayına kalkışmak istemiyorum” şeklinde yalanlayan Avşar’ın beraberliği, hesabından yaptığı son paylaşıma bakılırsa bu defa kesinlikle ilişki sona erdi. Evliliklerinde devam eden ‘parçalı bulutlu’ havayı dağıtamadığı görülen ikiliden Helin Avşar paylaştığı iletiyle Serhan Bora evliliğini sonlandırmak istediğini açıkladı. İşte Helin Avşar’ın o paylaşımı:

Son Güncelleme: 02.12.2016 13:22
Yorumlar

Google+'da Paylaş