11 Şubat 2017 Cumartesi 09:23
Hayat Bazen Tatlıdır Zeynep Onur Gitme Kal Bu Şehirde

Ekim ayında ekranlarımıza gelen ve henüz 15. Bölümünü izlediğimiz dizi Hayat Bazen Tatlıdır’da bu kez hem kulaklarımızın pası silindi hem de hüzün dolu anlar yaşandı. Senaryosunu Gani Müjde’nin üstlendiği ve yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı, aynı zamanda kızına da rol verdiği dizinin başrollerini Birce Akalay, Ufuk Özkan ve Kanbolat Görkem Arslan üstleniyor.

Hayat öğretmenin yaşamının anlatıldığı dizide son olarak Hayat öğretmenin verdiği karar gündeme geldi. Cerrah’ın gönlünü kaptırdığı Hayat öğretmen İzmir’e gitme kararı almıştır. Bunun üzerine hem onu çok seven öğrencileri hem de Cerrah fazlasıyla hayal kırıklığına uğrar. Onur ve Zeynep Hayat öğretmenin içine oturacak ve onu fazlasıyla duygulandıracak olan “Gitme Kal Bu Şehirde” şarkısını gözlerinin içine bakarak söyler. Hayat öğretmen ise gözyaşlarını tutamaz. Bu muhteşem düetle herkesi bir kez daha kendine bağlayan dizinin başrolü olan ve Hayat öğretmene can veren Birce Akalay’ı gelin biraz daha yakından tanıyalım.

19 Haziran 1984 yılında hayata gözlerini açan güzeller güzeli oyuncu İstanbul doğumlu. Hayatını liseden beri tiyatroya adayan Birce Akalay, Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde Tiyatro eğitimini bitirdikten sonra Haliç Üniversitesi Konservatuarı’nda da Tiyatro eğitimini tamamlamış. 2004’te Türkiye’deki güzellik yarışmasında üçüncülük ödülünü alan ve güzelliği tescillenmiş olan oyuncu özellikle aşk hayatıyla herkesin yakından tanıdığı biri olmuştur. Bir çok dizi ve filmde rolünü paylaştığı yakışıklı eşi Sarp Levendoğlu’ndan geçimsizlik sebebiyle geçtiğimiz günlerde, 17 Ocak 2017’de boşanmıştır. Çiftin evliliği 1 Ağustos 2014’te başlamış ve hayranları tarafından çok büyük bir ilgi görmüştü.

Son Güncelleme: 11.02.2017 13:44
Yorumlar

Google+'da Paylaş