24 Ekim 2016 Pazartesi 11:40
Hayat Bazen Tatlıdır Birce Akalay Kimdir?Evli mi,Kaç Yaşında,Boyu,Kilosu
Star TV ekranlarında başlayan Hayat bazen tatlıdır dizisi başrol oyuncusu Birce Akalay izleyiciden oyunculuğu ve güzelliği ile tam not almayı başardı. 23 Ekim tarihinde ikinci bölümü ile izlenme rekorları kıran dizide Hayat hocası Birce Akalay kimdir? Kaç yaşındadır ?Güzel oyuncu Birce Akalay Instagram fotoğrafları ve kendisi hakkında merak edilen haberimizde aktarılmıştır.

Güzel oyuncu Birce Akalay'ın başrollerini üstlendiği Hayat bazen güzeldir dizisinin hakkında bir döneme damgasını vuran Hayat Bilgisi isimli diziye benzediği söylentileri magazin dünyasında yer aldı. Birce Akalay bu benzetme karşısın da Tepki göstererek şu cümleleri kurdu   “İkisi de aynı senarist ve yapımcıdan gelmiş bir hikaye. ‘Hayat Bilgisi’, çok başarılı bir işti.   Çocukluğumuzdan biliriz. Ama bizim hikayemiz bambaşka bir yere gidecek.   Bire bir kopyası demek emeğe saygısızlık olur.”Birce Akalay kimdir ?


19 Haziran 1984 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen güzel oyuncu Pera Güzel Sanatlar Lisesi tiyatro bölümünde Lise eğitimini bitirdi .İstanbul Üniversitesi tiyatro eleştirmenliği ve dramaturji bölümünde eğitim aldı. Ancak bu eğitimini yarıda bırakarak Haliç Üniversitesi konservatuar ve tiyatro bölümüne geçiş yaparak buradan mezun oldu .2004 Türkiye Güzellik yarışmasında iii olan oyuncumuz Avrupa güzellik yarışmasında yarı finale çıkarak Türkiye'nin temsilcisi oldu. Star TV'de ve TV8 de spor spikerliği yaptı.Televizyon ekranlarında alayına isyan isimli dizide Sevtap rolü ile karşımıza çıktı. Ardından sizi seviyorum isimli sinema filminde Emre Altuğ ile başrolleri paylaştı .Herkesin beğenerek izlediği Kış Masalı dizisinde Zişan rolü ile beğeni topladı ,sinema dünyası isimli programı katıldı.En son Küçük Ağa dizisinde Sinem karakterini canlandıran güzel oyuncu baş rolü paylaştığı Sarp Levendoğlu ile 1 Ağustos 2014 tarihinde hayatını birleştirdi.
 
Son Güncelleme: 24.10.2016 11:43
Yorumlar

Google+'da Paylaş