04 Kasım 2016 Cuma 00:06
Harun Kolçak sağlık durumu nasıl sevenlerine kötü haber

Türk pop müziğinin efsane İsmi Harun Kolçak geçtiğimiz Haziran ayında Prostat kanserine yakalandı.Tedavi sürecinin ardından kanseri yenmeyi Başaran Harun Kolçak Şimdilerde yeniden rahatsızlandığını sosyal medya üzerinden açıkladı.

Haziran ayı içerisinde prostat kanseri tedavisi için hastaneye yatırılan ve sağlığına kavuştuğu gerekçesiyle taburcu olan Harun Kolçak sosyal medya hesabından hayranlarına üzücü haber verdi .3 ay boyunca 3 ameliyat geçiren Harun Kolçak Şimdi de belinden rahatsızlandığını Twitter hesabından sevenlerine duyurdu.

Harun Kolçak son zamanlarda farklı yorumları ve inanışında ki değişik halleri ile dikkatleri üzerine çekerken Twitter üzerinden yaptığı açıklamada kendine has bir tavırda oldu .Espri ile karışık hasta haliyle Twitter'dan yorum yapan sevdiklerine yeniden rahatsızlandığını belindeki sancıların onu rahatsız ettiğini anlatan Harun Kolçak Bana kim büyü yapıyor cümlelerini kullanırken sevdiklerinize güldü.rdü

Hastanede kaldığı 3 ay boyunca 13 ameliyat geçiren Kolçak, kanseri yeni yenmişken şimdi de belinden rahatsızlandığını Twitter hesabından yaptığı "Şimdi de belimdeki rahatsızlık nüksetti. Kim büyü yapıyor bana ulen?" açıklama ile duyurdu.

Profesyonel müzik yaşantısına, Erkin Koray ile çalışarak başladı. 1978 yılında Rıza Silahlıpo’da Ritm 68 Orkestrasına bas gitarist olarak katılan Harun Kolçak, askerlik dönüşü caz müziğine yöneldi. Bu dönemde Aydın Esen, Neşet Ruacan, Nükhet Ruacan, Erol Pekcan gibi ünlülerle çalışan ve deneyimini artıran sanatçı, bir çok ünlü ismin de yer aldığı Onno Tunç Orkestrası‘na katıldı.

Yorumlar

Google+'da Paylaş