18 Ocak 2017 Çarşamba 21:10
Hanife'nin Yeni Aşkı Serkan Kimdir?Serkan'ın Boyu,Yaşı,Mesleği Nedir?

Zuhal Topal izdivaç programında popüler gelin Hanife aşklara doymak bilmiyor. Serkan ve Hanife aşkının bitmesinin ardından yeniden aşk kıvılcımları çıkmaya başladı. Hanife'ye Talip olarak gelen Serkan popüler gelin adayından önce olumsuz yanıt almıştı. Ardından Dilek ile birliktelik yaşayan ama ailelerin tepkisi üzerine biten ilişkinin ardından Hanife Serkan'dan yeni bir şans isteyerek izleyicileri şaşırttı.

İzdivaç programlarında en çok konuşulan gelin adayı olan Hanife Star TV ekranlarında Zuhal Topal programında evleneceği erkeği arıyor. Zuhal Topal programının en çok izlenen gelin adayı Hanife Cuma günü Serkan'dan yeni bir şans istedi . Dilek'ten ayrılmak zorunda kalan Serkan ailelerin önüne geçmek istemedi ve bu ilişkiyi bir nokta koydu. Hanife ise yeniden Serkan'a Talip olarak herkesi şaşırttı küllerinden Doğan Bu Aşk Yeniden al evlenecek mi merak konusu oldu.

Programın geçtiğimiz bölümlerinde Hanife'nin Serkan'a aşkını ilan etmesi sosyal medyada olay yaratmıştı. Popüler gelin adayı Hanife Serkan'ı hala unutamadığını söyleyerek ondan İkinci bir şans istemişti. Serkan'ı sevdiğini ve onun yoluna onunla devam etmek istediğini söyleyen Hanife'nin bu sözleri üzerine Serkan ise hala Hanife'yi istediğini ama yeniden çekip gitmesinden korktuğunu,bu nedenle kolay ikna olamayacağını ifade etti. Hanife hakkında korkuları olduğunu söyleyen Damat adayı Serkan'a karşı güzel gelin adayı Hanife sana aynı şeyleri tekrar yaşatmayacağım Gönlümün Efendisi diyerek seslendi. Serkan'ın annesi de hayalindeki kayınvalide olduğunu açıkladı bu durum Serkan ve Hanife aşkı yeniden mi başlayacak sorusunu akıllara getirdi.

Serkan ve Hanefi arasındaki aşkı Zuhal topalla izdivaç programının ilerleyen günlerinde hep birlikte izleyeceğiz.

Yorumlar

Google+'da Paylaş