26 Ekim 2016 Çarşamba 19:01
Hanife Bayhan Aşkı Haftalık 10 bin kazandırıyor
Evlendirme programları arasında baş sıraları çeken Zuhal topalda Hanife'ye talip olan bir zamanların Popstar yarışmasında büyük çıkış yapan Bayhan hakkında sosyal medyada şok iddialar ortaya atıldı. Zuhal Topal izdivaç programında Bayhan 10000 lira maaş karşılığı rol yaptığı söyleniyor işte haberin detayları.

Zuhal topalla izdivaç programı hakkında her geçen gün yazılıp çizilenler artarak devam ediyor .Geçtiğimiz günlerde programa dahil olan isimlerden birisi de Popstar Bayhan oldu .Bayhan'ın programa katılma amacının sadece reytingler olduğu iddiası gündemde dolaşmaya devam ederken Talip olarak geldiği gelin adayının da Hanife olması akıllarda soru işareti bıraktı .Popstar Bayhan hakkında şok iddialar ortaya atılıyor programda reytingleri zorlamak adına katıldığı söylenen diğer yandan albüm çıkaracak söylentileri ortaya atılınca ortalık iyice kızıştı. Zuhal Topal İzdivaç programının Fenomen gelini olan Hanife için aday olan Popstar Bayhan romantik akşam yemeği ne çıktı .Aralarında elektriklenme olduğu açıklanan Bayhan'ın televizyona çıkmak için 10 bin lira ücret aldığı söyleniyor.

Zuhal Topal İzdivaç programına geçtiğimiz hafta katılan Bayhan Hanife isimli gelin adayına aşık olduğunu itiraf ettikten sonra romantik akşam yemeğinde buluştu .Aralarında ettikleri sohbet sonrasında birbirlerini tanımayan da ile izleyeceklerini açıklayan çiftinin akıbeti merak edilirken Zuhal Topal'dan para aldığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Bayhan gerçekten Zuhal Topal'dan 10 bin lira ücret alıyor mu reytingler için yapılan bir oyun mu akıllarda soru işaretleri devam ediyor.
 
Son Güncelleme: 26.10.2016 19:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş