30 Aralık 2016 Cuma 12:36
Hangimiz Sevmedik Itır Diziden Ayrılacak mı?Neden Öldü?
 Televizyon ekranlarının beğenilen dizisi Hangimiz Sevmedik yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Hangimiz Sevmedik dizisinde Itır neden yok merak konusu oldu. Dizide Itır karakterini canlandıran Selen Soyder resmi açıklamasında neler söyledi işte merak edilen detaylar.

Ekranların beğenilen dizisi Hangimiz Sevmedik Itır karakterinin izleyici karşısına çıkmaması merak uyandırdı. Itır neden yok oldu  soruları gelmeye başladı.Ancak dizide Itır karakterini canlandıran Selen Soyder resmi olarak yaptığı açıklamada bizi ile yaptığı anlaşmaya karşılıklı olarak fesh ettiklerini duyurdu. Hangimiz Sevmedik dizisi yapımcısı izleyici olan saygılarını dan dolayı Selen Soyder ile olan anlaşmaları nefes ettiğini duyurdu.

 Peki Hangimiz Sevmedik dizisinden Selen Soyder nasıl ayrılacak?

Selen Soyder’in ayrılması planlı olmadığı için çok önemli bir sıkıntı var şuan sette zira ya yeniden senaryo yazılacak yada Itır karakteri için yeni bit oyuncu ile anlaşılacak; şuanda iki seçenekte masada.

Bakalım BSK Yapım Itır karakterini senaryodan çıkaracak mı yoksa yeni bir Itır mı gelecek? Hep birlikte göreceğiz

TRT 1 ekranlarının beğenilen dizisi Hangimiz Sevmedik başrol oyuncusu ısır karakterini canlandıran Selen Soyder diziden ayrıldı konu hakkında  BSK Yapım, Soyder ile olan anlaşmanın feshedildiğini açıkladı. İşte yapımcı firmadan gelen açıklama:

"Değerli Basın Mensupları,

TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan dizimiz ‘Hangimiz Sevmedik’ setinde başrol oyuncularımız Selen Soyder ve Can Yaman arasında yaşanan olumsuzluk sizlerin de bildiği gibi kamuoyuna yansımıştır. Konunun istenmeyen çeşitli manalara çekildiğinin saptanması üzerine kamuoyuna açıklama yapılması gereği duyulmuştur.

Hayatın her alanında olduğu gibi, bazen dizi setlerinde böyle anlaşmazlıklar olabilmektedir. Türkiye'nin kamu yayıncılığı yapmakla görevlendirilen tek yayın kuruluşu olan TRT’nin bir kanalı olan TRT 1’de yayınlanan dizimiz, büyük bir izleyici kitlesine hitap etmektedir. Kamu yayıncılığı bilinci ve sorumluluğu ile hareket eden TRT, tüm yayınlarını geçmişte olduğu gibi bugün de büyük bir titizlik ve özveriyle gerçekleştirmektedir. Biz de BSK Yapım olarak bu konuda büyük bir sorumluluk taşımaktayız. Dizimizde yaşanan her türlü olumsuzluğu, anlaşmazlığı ve haksızlığı kontrol altına almak ve önlemek zorundayız.

İki oyuncu arasında hukuka taşınmış bir anlaşmazlığın, arkasında kocaman bir ekip ve emek olan ‘Hangimiz Sevmedik’ dizi setinde huzuru bozacağı, performansı etkileyeceği düşüncesindeyiz.

Hem izleyicimize, hem de yayıncı kanalımız TRT’ye karşı duyduğumuz bu sorumluluk ile dizimizin başrol oyuncuları Selen Soyder ve Can Yaman arasında yaşanan ve yargıya intikal eden bu tatsız olay sebebi ile oyuncumuz Selen Soyder ile sözleşmemizi karşılıklı olarak feshetmiş bulunmaktayız.

Konunun doğru şekli ile yansıtılması konusunda iş birliğinizi rica eder, ülkemizin içinde bulunduğu bu üzücü dönemde ortaya çıkan bu durumdan ötürü üzgün olduğumuzu belirtiriz.

Saygılarımızla,

Çağrı Bingüller, BSK YAPIM, Hangimiz Sevmedik, Yapımcı"

 

 

Son Güncelleme: 30.12.2016 12:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş