09 Kasım 2016 Çarşamba 11:41
Hadise'nin Sevgilisi Var mı?Hadise Kiminle  Birlikte?

Pozitif enerjisi ve güzelliğiyle gündemden düşmeyen sanatçı Hadise’nin sevgilisi var mı varsa kim? Hayranları tarafından sürekli merak konusu olmuştur. Magazin paparazzilerinin takiplerinde objektiflere yakalandığında ancak ortaya çıkarılabilen özel yaşamındaki ilişkileri harici durumlarda da hep merak konusu olmuştur.

Hadise kişilik itibariyle çok enerjik bir yapıya sahip olması ona gerek normal hayatında gerekse iş hayatında çok önemli değerler katmış her şeyiyle pozitif neticeler almıştır.Hadise’nin ilk aşkı ilk sevgilisi ekranlardan ve yazılı basından da takip ettiğimiz üzere Sinan Akçıl’dır.İki ünlü sanatçının birlikteliği ve aşkları epey bir süre magazin dünyasını meşgul etmişti.Ancak ilerleyen zaman diliminde ikilinin ilişkileripek iyi gitmemiş ve ilişkileri ayrılıkla neticelenmiştir. Yaşadığı bu ilişkiden sonra uzun bir dönemde adı kimseyle anılmayan güzel şarkıcı aşk sessizliğini bir tatil mekanında magazincilere yakalanmasıyla bozmuş oldu.

O zaman güzel sanatçının birlikte olduğu kişi kim? İlişki ne zaman başladı magazincilere nerde yakalandılar ve devam ediyor mu bunların cevabı merak konusu…
Güzel şarkıcı geçtiğimiz hafta bir tatil mekanında sevgilisi olduğu belirtilen Uğur Güven ile dudak dudağa öpüşürken yakalandı.

Magazincilere gayet samimi bir şekilde yakalanan ikiliye mekan çıkışında yöneltilen sorulara Hadise şu cevabı verdi:”Arkadaşlar siz de biliyorsunuz ki özel hayatımla ilgili konuşmayı pek sevmem. Sizlerde bu yönümü bilerek hep saygı gösterdiniz.Hassasiyetinize teşekkür ederim.”diye cevap vererek ilişkisiyle ilgili ayrıntılı bir açıklama yapmadı.

Edinilen izlenimlere göre ikili mutlu bir ilişki yaşamakta olup bu birliktelikleriyle ilgili de kısa zamanda bir açıklama yapacaklardır. Tabii ki de bize Hadise ve Uğur Güven’in birlikteliklerinde mutlu olmalarını kariyerlerinde de başarılar dilemek düşer.


 

Yorumlar

Google+'da Paylaş