30 Ekim 2016 Pazar 16:44
Güzel oyuncu Neslihan Atagül hamile mi Kadir Doğulu Bebek mi Bekliyor

Güzel oyuncu Neslihan Atagül hamile mi? merak ettiklerinizi ve daha fazlasını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül geçen sene Kadir Doğulu ile dünya evine girmişti. Çift geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Ezop Sahnesi’ne giderek Bihter Dinçel’in oyununu izledi. Objektiflere takılan çift gazetecilerin  Bebek yapmayı düşünüyor musunuz? sorusunu  cevapsız bıraktı. Gazetecilerin bu sorusu kafaları karıştırdı.

Yetenekli oyuncu Neslihan Atagül  Kadir Doğulu ile Temmuz ayında nikah masasına oturdu.3 aylık evli olan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu  çiftinin bebek beklediği iddia edildi. Ünlü oyuncu Neslihan Atagül hamile mi?

Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu Bihter Dinçel’in oyunu için Beşiktaş Ezop  Sahnesi’ne gitti.Oyun çıkışında gazeteciler ile sohbet eden çift. İzledikleri oyunu çok beğendiklerini ifade etti. Yeni evli çift yoğun çalışma temposu nedeni ile birlikte pek fazla vakit geçiremediklerini söyledi. Hatta çift bu durumu sosyal medyada esprili bir şekilde paylaştıklarını dile getirdi. Gazetecilerin “Bebek yapmayı düşünüyor musunuz “ sorusunu  Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti  cevapsız bıraktı.

Geçtiğimiz gün Bihter Dinçer’in oyunu izlemek için Beşiktaş Ezop  sahnesine giden yeni evli çift Neslihan Atagül  ve Kadir Doğulu gazetecilerin objektiflerine yakalandı. Çift bir süre gazetecilerle sohbet etti. Gazeteciler güzel oyuncu Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’ya bebek yapmayı düşünüyor musunuz “sorusunu sordu. Çift kendilerine yöneltilen bu soruya cevap vermedi.

Son Güncelleme: 30.10.2016 17:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş