01 Aralık 2016 Perşembe 23:24
Gupse Özay: Abimin karısına ilk tanıştığımızda çok çektirmiştim!
Sevilen sanatçı Gupse Özay abisinin eşini ilk başlarda kıskandığını itiraf etti. 'Görümce' filmiyle sinema severlerin karşısına çıkan Gupse Özay, abimin karısına ilk tanıştığımızda çok çektirmiştim. Dürüst olmak gerekirse ilk başlarda kıskandım, ağlama krizleri geçirdim." Dedi.

Best FM'de ünlü televizyon sunucusu Yasemin Şefik'in konuğu olan Gupse Özay'ın açıklamaları şöyle:

'BENDE GÖRÜMCEYİM'

Herkesin bir görümce tanıdığı, bildiği hikayeler var. Genelde cadı oluyorlar. Kimse yanlış anlamasın, ben de görümceyim. Abimin karısına ilk tanıştığımızda çok çektirmiştim. Dürüst olmak gerekirse ilk başlarda kıskandım, ağlama krizleri geçirdim. Sinemada başarılı olamazsam dizi mecbur olacak. Seviyorlar sağ olsunlar. Güzel teklifler geliyor. sinemada bir tane fim yaptım. Çok sevdim bu serüveni. Dizi gibi çok yorulmuyorsun. Sindire sindire, eğlene eğlene bir yola çıkıyorsun. Hayatını idame ettirmek için para kazanmak gerekiyor. Deli paracı bir tip de değilim. Diziye gerek yok. Sinema sektörü biterse, Allah korusun kapı çalmaya başlarım."

KADIN YÖNETMEN AZ SAYIDA

"Yönetmenlik eğitimi aldım. Film çekecek misin diye kimse sormuyor"diyerek yönetmenliğe adım atmayı isteyen komedyenin;"Kadın olarak az sayıdayız, kadın senarist, yönetmen, komedyen...kadınlarında topa girmesini çok isterim. Eğer bende ön ayak olabiliyorsam ne mutlu bana. Annem diyor ki; Böyle tipten tipe neden kendine bunu yapıyorsun? Görümce tiplemesi çirkin değil, güzellik kaygısı olan biri hatta. Genç kızlarımızın da güzellik kayıgısı, estetik yaşının düşmesi, ambalaja çok önem verme içeiği önemsememe, ben güzel olayım da herkesi öyle alayım... gibi durumlar beni rahatsız ediyor."
Son Güncelleme: 01.12.2016 23:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş