21 Ekim 2016 Cuma 15:20
Güldür Güldür Ekibinden Bir Yaprak Koptu Erdem Yener Neden Ayrıldı
Güldür Güldür ekibinden sürpriz bir karar ile en başarılı oyuncular arasında yer alan Erdem Yener ayrıldı.Hem izleyicileri hemde çalışma ekibini üzen Erdem Yener'in ayrılışı sürpriz oldu
Erdem Yener'in müzik çalışmalarına ağırlık vereceğiz söyleniyor.Güldür Güldür ekibinin maharetli oyuncusu Erdem Yener aldığı sürpriz bir karar ile bundan sonra ekipte olmayacağını açıkladı başarılı oyuncu Erdem Yener müzik çalışmalarına ağırlık vereceğini söyledi. Erdem Yener kendi sosyal medya sayfasında Bu ayrılık ile ilgili açıklamalarda bulundu.
"HER GÜZEL ŞEYİN SONU VAR!"

Yeni sezonda Güldür Güldür Show ekibinde yer almayacağımı sizlerle paylaşmak isterim. harika zamanlar geçirdik birlikte. tv ile milyonlarca, turnelerle on binlerce seyirciyle buluştuk. çok güldürdük, bir o kadar da güldük. her güzel şeyin bir sonu var ve benim için o son da geldi.
Çıkacak olan albümüme hak ettiği mesaiyi ve konsantrasyonu sağlayabilmek adına aldığım bu karara saygı duyan ve destekleyen başta Necati Akpınar olmak üzere tüm BKM yönetimine teşekkür ederim. BKM benim için hep "bizim dükkan" oldu. bu güzel aile/dost ilişkisi için de ayrıca teşekkür ederim.
kardeşten öteye geçmeyi başarmış 40'ın üzerinde emektar, çalışkan ve yetenek abidesi ekip arkadaşlarım ise her zaman yanlarında olduğumu bilirler. yeni sezonda onlara da başarılar dilerim. hepinizi seviyorum."
 
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş