19 Kasım 2016 Cumartesi 16:44
Gözüm Sende Şehmuz kimdir? Şehmuz’un annesi Emine hanım kimdir?
 ATV ekranlarında yayınlanan  evlilik programı Gözüm Sende’de şok gelişmeler oluyor .İzleyiciler Gözüm Sende Şehmuz ve annesi Emine hanıma  arasında geçen diyalogları hayretler içinde izliyorlar. Emine hanımın katı kuralları nedeni ile programda zaman zaman anne ve oğul karşı karşıya geliyor.

Gözüm Sende evlilik programında ilginç gelişmeler yaşanıyor. Şehmuz ve annesi Emine hanım gelin adaylarını seçerken çok titiz davranıyor. Gelin adayları ,Şehmuz ve Emine hanımın katı kuralları  karşısında adeta ter döküyor.

Gözüm Sende Şehmuz kimdir? Şehmuz’un annesi Emine hanım kimdir? merak edilenler haberimizin devamında.

Gözüm Sende Şehmuz

Şehmuz 1992 doğumlu.24 yaşındaki yakışıklı damat adayı aslen Diyarbakırlı .İstanbul’da yaşayan damat adayı Şehmuz kendi lokantasını işletiyor .Şehmuz gelenek  ve göreneklere çok değer bir aileden  geliyor. Şehmuz gelin adayının kendi gelenek ve göreneklerine uymasını istemekte. Şehmuz  ,dekolte giyen kızlardan ,yüksek sesle gülen kızlardan ve nazlı bayanlardan hoşlanmadığını dile getiriyor .Kıskanç olan damat adayı Şehmuz aşırı titiz ve iyi yemek yapıyor.

Programda  Şehmuz ve annesi geçen hafta programda aradıkları gelin adayını bulamayınca  şanslarını bu haftaki programda denemek istediler.  Pilates eğitmeni olan Gelin adayı Derya , kayınvalide Emine Hanıma iş yerindeki öğrencilerini izleti. Emine hanım pilates yapanları görünce şaşırdı.

 Anne ve oğul gelin adaylarını tanıma çalıştılar. Emine hanım gelin adaylarına soruları kendisinin sormak istediğini belirtti. Şehmuz bu duruma itiraz edince annesi Şehmuz’a sert bir tepki vererek Şehmuz’un  yanlızca  kendisini dinlemesini istediğini belirtti. Annesi Şehmuz’a  kızların yanında sözünü çiğnediği ve kendisini tüm Türkiye’ye mahcup ettiğini söyledi.

Gelin adaylarını soru yağmuruna tutan anne Emine hanım  ve oğul  Şehmuz bir türlü gelin adayı beğenemediler.

Son Güncelleme: 19.11.2016 17:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş