21 Kasım 2016 Pazartesi 15:51
Gözüm Sende Emine Hanım ne kadar kazanıyor
 ATV ekranlarının sevilen izdivaç programına damga vuran isimler arasında yer alan Emine Hanım’ın ne kadar kazandığı ile ilgili bilgiler ortaya çıktı. Gelin adaylarına karşı tavırları ve fevri davranışları ile gündemin bir numaralı isimlerinden olan Emine Hanım ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Aylin Kabasakal’ın sunumuyla yayınlanmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Gözüm Sende programının sivri dilli kaynanası Emine Hanım’ın ne kadar kazandığı ortaya çıktı! Kısa sürede fenomen haline gelen Emine Hanım Gözüm Sende programından bölüm başına 3500 TL kazanıyor.

Fevri çıkışları ve gelin adaylarına karşı sarf ettiği sözlerle gündemin bir numaralı isimlerinden bir tanesi olan Emine  Hanım oğlu Şehmus için kullandığı sözlerle de hafızalarda yer edindi.

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Emine Hanım Gözüm Sende ekibinden bölüm başına 3500 TL kazanıyor.

İddiaya göre deneme çekimlerinde büyük beğeni toplayan ve Gözüm Sende programının reytinglerde yükselmesine önemli bir katkıda bulunan Emine Hanım Gözüm Sende programının seti ile masaya oturdu ve bölüm başı 3500 TL’ye anlaşma sağladı.

Son Güncelleme: 21.11.2016 15:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş