06 Şubat 2017 Pazartesi 01:42
Gözüm Sende 5 Şubat Murat Kimi Seçti Gonca mı Sıla mı
 ATV ekranlarının beğenilen izdivaç programı Gözüm Sende 5 Şubat adayı kim olacak ? Yarışmada 5 Şubat tarihinde kim yarışacak Gözüm Sende programının pazar geceleri yayınlanan bölümünde bu hafta kim yarışacak merak konusu oldu . ATV ekranlarının beğenilen izdivaç programı Aylin kabasakalın solunu ile pazar gecesi  00:05’te ekranlarda olacak…Bugün yine geç saatte ekranlarda olacak Gözüm Sende izleyici kitlesi kaybetse de yayınlanmaya devam ediyor…

Gözüm Sende programının 5 Şubat pazar gecesi yayınlanan bölümünde yeni yarışmacı annesi ile ekranlarda olacak olan Damat adayı Murat olarak karşımıza çıkıyor. Gözüm Sende 29 bölüm eş adayını bulmak için ATV ekranlarına gelen Murat ve annesi aradıkları kişiyi bulabilecekler mi merak ediliyor .

Gözüm Sende Murat kimdir

Bu haftaki Damat adayı 22 yaşında Muğla Milas'ta yaşayan eğitimi hala devam eden Murat Kaplan oldu. Bodrum'da fitness öğretmenliği yapan 1.92 boyunda ve hayatını eşiyle birlikte burada geçirmek isteyen damat adayı gelin adayı hakkında fiziğine ve kişiliğine bakmasını istediğini, sporla içiçe bir yaşamı olduğu için eş adayının da hünerli olmasını istiyor. Aynı zamanda çok iyi pilav yapması büyük önem arzediyor.

İlk görüşmesini Gonca ile yapan Murat ilk görüntüde pilav olması Kendisi için bir sürpriz oldu. Gonca Diş Hekimi Asistanı olarak çalışıyor. Gonca'nın yatağını düzgün bulmayan Murat kıyafetlerini beğendi. Ancak enerjisini düşük buldu. Senin ile görüştükten sonra onun giyim tarzını beğenmemesi ve kıyafetlerinin sıradan olduğunu belirtmesi sert çıkış yapmasına neden oldu. İpek'le görüşmesi lise daha olumlu geçti. Sıla isimli gelin adayı ile görüşmesinde evin diğer odalarına görmek istediğini söyledi. Sıla buradaki evliliğinden dolayı kendisini yanlış tanımasını istemediğini evin düzenini daha iyi olduğunu aktardı .

Son Güncelleme: 06.02.2017 01:44
Yorumlar

Google+'da Paylaş