08 Şubat 2017 Çarşamba 16:45
Gizem Karaca ile Kemal Ekmekçi Nişanlandı
 İki yıldır iş adamı Kemal Ekmekçi ile aşk yaşayan Gizem Karaca geçtiğimiz gün nişanlandı.

Güzel oyuncu geçtiğimiz yaz sevgilisinin evlenme teklifine ‘’Evet’’ cevabı vermişti. Çiftin bu sene sonbaharda evlenecekleri ve İzmir’de yaşayacakları konuşuluyor.

Gizem Karaca’nın tuzlu kahve yapma ve yüzüklerin takılma anı gibi önemli anlar oyuncunun instagram fan sayfasından paylaşıldı.

En Büyük Hayali Game Of Thrones!

Eylül ayında nikah masasına oturmaya hazırlanan Gizem Karaca, Game Of Thrones’ta oynama hayalini nişanlısının da desteklediğini şu sözlerle açıkladı: “Bu benim en büyük hayalim. Kemal'de destek oluyor. Seçimlere katılmak için ağustos ayında birlikte Londra’ya gideceğiz”

Gizem Karaca Kimdir?

9 Temmuz 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Kahverengi gözleri ve sarı saçları olduğu bilinmektedir. Sanatçı 7 yaşlarında iken ailesi Florida’ya taşındı ve ortaokul yıllarını burada geçirdi. Gizem Karaca 14 yaşına geldiğinde ise tekrar İstanbul’a geri dönüş yaptılar. Lise eğitimini tamamladıktan sonra ise sanatçının Fransız Dili ve Edebiyatı üzerinde bir eğitim aldığı bilinmektedir. Uğurkan Erez tarafından keşfedilen sanatçı güzellik yarışmasına katıldı. Bu yarışmaya katılmasında Uğurkan Erez çok etkili olmuştur.

Dizilerde oynamaya başlayan Gizem Karaca “Muhteşem Yüzyıl” dizisine katılmış ve bu dizide de figüranlık yapmıştır. Figüranlık deneyimi ile ilgi çeken genç sanatçı sonrasında ise 2012 yılında “Eve Düşen Yıldırım” dizisine geçmiş ve bu dizide de başrol oynamayı başarmıştır. “Emir’in Yolu” adlı dizide de oynayan sanatçı New York Film Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Türkiye’ye döndükten sonra “Benim Hala Umudum Var” adlı dizide Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaşmıştır. Oyuncu başka bir projeyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Son Güncelleme: 08.02.2017 16:45
Yorumlar

Google+'da Paylaş