03 Şubat 2017 Cuma 13:58
Gizem Karaca Game Of Thrones’da mı rol alacak?
 Dünyanın en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Game Of Thrones dizisi ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Ülkemizin ünlü oyuncularından olan Gizem Karaca’nın Game Of Thrones dizisinde oynayacağı iddiaları ile ilgili bilgileri sizlerle..

 

Her bölümü merakla takip edilen ve dünya üzerinde en çok reyting alan yapımlardan bir tanesi olan Game Of Thrones dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Nisan veya Mayıs aylarında yeni sezona merhaba diyecek olan Game Of Thrones dizisinin oyuncu kadrosunda Gizem Karaca oynayacak iddiaları herkesi heyecanlandırdı.

Türkiye Güzellik Yarışmasında ikinci olduktan sonra Eve Düşen Yıldırım Dizisi ile oyunculuk kariyerine merhaba diyen Gizem Karaca’nın hayalinde Game Of Thrones dizisinde  oynamak olduğu öğrenildi.

Açıklama yapan Gizem Karaca’nın Game Of Thrones ile ilgili söylemleri şu şekilde;

“New York Film Academy’de katıldığım oyunculuk kurslarında, hocalarımdan aldığım övgüler ve olumlu eleştirilerden sonra oyunculukla ilgili planlarım şekillendi: Yurtdışında bir film veya dizide yer almak. Özellikle Amerika’da geçirdiğim çocukluk dönemimde öğrendiğim İngilizcenin çok yararı olacağını düşünüyorum. Hayalim “Game of Thrones”da oynamak, seçmelerine katılacağım.”

Son Güncelleme: 03.02.2017 13:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş