24 Ocak 2017 Salı 11:33
GARDIROP SAVAŞLARI SEREN YILMAZ YAŞI,BOYU,HAYATI

20 Ocak Cuma’nın  konsepti ‘Assolist Rüzgarı’ oldu.  Birbirinden güzel, birbirinden yetenekli  olan güzel adaylar tarzlarıyla boy gösterdi.  Her final günü olduğu gibi kızlar  elenmemek için çok daha dikkatli ve özenliydi.20 Ocak Cuma günü ekranlara gelen haftanın finalinde, bu hafta elenen kişi Fatma oldu. Fatma yarışmaya en son dahil olan Fatoş’tan fazla puan aldı fakat, Fatma’nın ceza puanı vardı. Fatma buluşma yerine geç geldiği için -2 puan ceza almıştı. Bu ceza puanlamaya yansıdı. 

 Hafta finalinde elenen Fatma olurken 1. olan kişi de Gizem oldu. Aycan ve Gizem programın başından beri Gardırop Savaşları’nda jüri ve izleyenlerine tarzını gösteriyor.  Her elemeden sonra yarışmaya yeni bir isim daha katılıyor. Gardırop savaşları 21 ocak Cumartesi günü izleyenleriyle birlikte olacak. 24 yaşında olan Fatma Ok,engelli uzmanı. Uzun zamandır Gardırop Savaşlarında olan Fatma’nın gidişi diğer adayları üzdü. Bu haftanın elenen isminin yerine Gardırop Savaşlarına katılacak olan yeni isim ise Seren.

SEREN KİMDİR?

Gardırop Savaşları’ndaki yeni iddialı isim Seren Yılmaz, 24 yaşında genç ve güzel bir aday. 24 yaşında olan ve eğitimini Antalya’da grafik tasarımcı olarak alan yarışmacı, mesleğini icra ediyor.  Evden çalışan grafik tasarımcı alışveriş yapmayı çok seviyor. Mesleği gereği renklerin uyumundan iyi anlıyor. Yeni modacı isim giyim kuşamla yakından ilgileniyor ve kendisini bu yarışmada şampiyon olarak görüyor. Herkesin kendi vücuduna yakışanı giymesinden yana olan yarışmacı, Fox Tv ekranlarında hafta içi 16:15 ‘te yayınlanan moda programında boy gösterecek. Birbirinden iddialı 5 yarışmacıdan bakalım hangisi bu yarışmaya devam edecek? Hangisi birinci olacak? İlk haftadan jürilerin beğenisini kazanan Seren bu yarışmadan şampiyon olarak çıkacağı konusunda iddialı.

Yorumlar

Google+'da Paylaş