30 Kasım 2016 Çarşamba 07:56
Gardırop Savaşları Jürisi Gül Gölge Saygı Nereli,Kaç Yaşında,Evli mi,Kaç Çocuğu Var?
 Fox TV ekranlarında beğenilen yarışma programı Gardırop Savaşları jüri üyeleri ve yarışmacıları ile izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.Gardırop savaşları jüri üyeleri büyük bir titizlik ile yarışmacıları değerlendiriyorlar. Peki gardırop savaşları jüri üyeleri kimlerden oluşuyor .Bu sayfamızda sizlere gardırop savaşları jüri üyelerinden Gül Gölge Saygı hakkında merak edilen hayatı biyografisi ile ilgili detayları paylaşmak istedik.

FOX TV'de hafta içi hergün 12:45 izleyici karşısına çıkan gardırop savaşları moda programında boy gösteren yarışmacılar sergiledikleri performansı ile kimi zaman nefes kesiyor, kimi zaman ise şaşırtıyorlar.Bahçeli yeşillikler içerisinde havuzlu tribleks bir evde çekilen gardırop savaşları yarışması İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunuyor .
Gül Gölge Saygı kimdir?

28 Eylül 1981 tarihinde dünyaya gelen ünlü sunucu zmirliler İzmir'de eğitim hayatına başlayan Gül Gölge saygı Özel bir Koleji bitirdikten sonra üniversite hayatına atılmak için İstanbul'a gitmiştir. Bilgi Üniversitesi iletişim fakültesinde film ve televizyonculuk programı okuyarak başarı ile mezun olmuştur.Ardından Çiçek Taksi dizisinde polis rolüne girerek herkesin tanıdığı isim olmuştur .Diğer yandan yapayalnız köpek gibi dizilerde ve filmlerde rol aldı. Kanal D ekranlarında 2005 yılında sunuculuk yapmış canlı canlı programında uzun süre Görevine devam etmiştir.1.82 boyunda olan güzel sunucumuz 1997 yılında Türkiye Güzellik yarışmasına katılmış ve  yarışmanın finali ne kadar kalmayı başarmıştır.Doğan yayın Holding başkan yardımcısı olan Murat saygı ile 2007 yılında hayatını birleştirmiş olan Sunucunun bir erkek çocuğu bulunmaktadır, şimdilerde gardırop savaşları yarışmasında sunuculuk yapmaktadır.

Son Güncelleme: 30.11.2016 07:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş