30 Kasım 2016 Çarşamba 07:53
Gardırop Savaşları Didem Ezgi Akın Hayatı ve Hakkında Merak Edilenler
 Fox TV ekranlarının beğenilen moda yarışması gardırop savaşları hafta içi hergün izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.Gardırop savaşları programında boy gösteren yarışmacılardan birisi de Didem Ezgi Akın oldu .Sergilediği performans ile dikkatleri üzerine çeken Didem Ezgi Akın kimdir ?Hayatı biyografisi boyu yaşı kilosu gibi merak edilen detayları sizler için sayfamızda paylaştık.

FOX TV'de hafta içi hergün 12:45 izleyici karşısına çıkan gardırop savaşları moda programında boy gösteren yarışmacılar sergiledikleri performansı ile kimi zaman nefes kesiyor?Kkimi zaman ise şaşırtıyorlar .Bahçeli yeşillikler içerisinde havuzlu tribleks bir evde çekilen gardırop savaşları yarışması İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunuyor  .
Gardırop savaşları yarışması 8 güzel yarışmacının yer aldığı evde düzenleniyor. 10 dönümlük araziye kurulan gardırop savaşları evi 30 odalık tribleks bir villadır.Her yarışmacı için farklı  oda bulunan yarışmada herkes günün birincisi olabilmek için mücadele veriyor.Günün sonunda ise konsepte en uygun giyinen yarışmacı jüri tarafından birinci ve ikinci olarak seçiliyor. 1000 TL lik ödülü kazanarak alışveriş yapma hakkını kazanmış oluyor.

Didem Ezgi Akın kimdir aslen nereli?

Daha önce kendisini işte Benim stilim yarışmasında dansları ve şarkıları ile tanıdığımız yarışmacı Didem Ezgi 20 yaşındadır.Çocuk gelişimi mezunu olan güzel oyuncu modayı yakından takip ettiğini söylüyor başak burcu olan yarışmacı hem dergilerden hem televizyondan moda ile yakından ilgileniyor.Dans etmeyi çok seven ve yarışmada iddialı olan isimlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça iddialı olan yarışmacımız bakalım diğer rakipleri karşısında nasıl bir performans sergileyecek.

Son Güncelleme: 30.11.2016 07:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş