31 Ocak 2017 Salı 17:26
Gardırop Savaşları Aycan geri dönecek mi Aycan Demirci geliyor mu?
 Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Gardırop Savaşları programının ne çıkan isimlerinden olan Aycan Demirci ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Programdan elenen Aycan’ın geri dönmesi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen moda ve yarışma programı Gardırop Savaşları’nda yarışan ve geçtiğiz günlerde elenen Aycan Demirci elenmişti. Son günlerde Aycan Demirci’nin geri dönüp dönmeyeceği ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

Milyonlarca hayranı olan Aycan Demirci Gardırop Savaşları programına geri geleceği konuşuluyor. Son dönemlerde programın yayın saatinin değişmesi ile birlikte reytinglerinde düşme yaşayan Gardırop Savaşları programında Aycan Demirci’nin kısa zaman içerisinde dönmesi zor görünüyor.

Programın reytinglerinin düşmesi ile birlikte yaşananların ardından programın yapımcısı değişikliğe gidebilir. Ancak gelen tahminlere göre Aycan’ın geri dönme şansı yok gibi duruyor.

Gardırop Savaşları ile birlikte önemli bir hayran kitlesine ulaşan Aycan Demirci’nin hangi proje ile birlikte sevenlerinin karşısına çıkacağı merak ediliyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Son Güncelleme: 31.01.2017 17:26
Yorumlar

Google+'da Paylaş