08 Şubat 2017 Çarşamba 17:09
Farah Zeynep Abdullah ve Caner Cindoruk'tan Mutluluk Pozu!
 Geçtiğimiz haftalarda aşkları magazin dünyasına bomba gibi düşen ünlü çift sonunda aşklarını ilan etti! 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizisinin iki oyuncusu Farah Zeynep Abdullah ve Caner Cindoruk, ilk kez beraber görüntülendi!

'Muhteşem Yüzyıl Kösem" dizisinde oynayan Farah Zeynep Abdullah ve Caner Cindoruk’un aşkları dizi setinde tanışmaları ile alevlendi. Cindoruk ve Abdullah, önceki gün ilk kez görüntülendi. İkilinin mutlulukları fotoğraflara yüzlerinden belli oluyordu.

İnstagramda Paylaşmışlardı

'Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 'Farya'sı Farah Zeynep Abdullah 3 yıllık sevgilisi, görüntü yönetmeni Gökhan Tiryaki ile ilişkisini kısa bir süre önce noktalamıştı. Farah Zeynep Abdullah dizide 'Silahtar Mustafa Paşa'yı canlandıran Caner Cindoruk ile aşk yaşamaya başladı. Daha önce fotoğraflarını Instagram'da paylaşan sevgililer ilk kez dışarıda yemek yerken birlikte görüntülendi.

Mutlulukları Gözden Kaçmadı!

Geçen gece Yılmaz Erdoğan'ın Maslak Uniq İstanbul'daki gösterisini birlikte izleyen ünlü çift sette kavga dedikodularına cevap olacak nitelikte mutluluk pozu verdi.

Salona kol kola gelen Farah Zeynep Abdullah ile Caner Cindoruk mutluluk pozu verdi.

Gösteri sonunda da baş başa yemek yiyen çift objektiflere takılmaktan rahatsız olmadı.

Son Güncelleme: 08.02.2017 19:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş