28 Ekim 2016 Cuma 23:12
Evlilik Programları Arasında Transfer Çekişmeleri Son Buldu
Geçtiğimiz gün evlilik programı sunucusu Zuhal Topal canlı yayında gelin ve damat adaylarının farklı kanallarda evlilik programlarında yer almaması ile ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamasında “Star Tv Genel Müdürü Ömer Özgüner ve diğer kanalların yöneticileri bir araya gelerek, ortak bir karar almışlar.

Bundan böyle gelin ve damat adayları şu anda hangi kanalda taliplerini arıyorlarsa, taliplerini aramaya bulundukları programda devam edecekler” sözleriyle, yapılan centilmenlik anlaşmasını duyuran Zuhal Topal; “Bu anlaşma beni de çok mutlu etti. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Son günlerde sayısı giderek artan evlilik programlarında gelin ve damat adaylarının sürekli transfer olması tepkilere neden olmuştu .Zuhal Topal'ın centilmenlik anlaşmasına açıklamasının ardından bu durum tatlıya bağlandı bu açıklamanın ardından mezbaha çifte arasında tartışma meydana geldi.Çiftlerin birbirine Sesini yükseltme Senin Ardından stüdyoda gergin dakikalar yaşandı.

Zuhal Topal'ın yaptığı açıklamadan Anlayacağınız üzere Esra Erol ile olan kıyasıya aday yarışlarına bir son verilmiş oldu.Bundan sonra o adayı senin bu aday benim kapışma yarış yapmak yok. Herkes kendi gelin ve damat adayları ile sezona devam edecek öylelikle dileyen istediği kanalı istediği İzdivaç programını izleyecek ve yıllardır tanıdığımız sunucularda kendilerine yakışır şekilde  programlarını yapacaklar
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş