30 Ocak 2017 Pazartesi 11:03
Evlilik Programı Sunucusu Zuhal Topal Kimdir?Kaç Yaşında Evli mi,Çocuğu Var mı?
 Televizyon  ekranlarının başarılı sunucusu Zuhal Topal sunduğu evlilik programı ile izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Zuhal Topal Usta sunuculuğu ile milyonların sevgisini kazanmış birisi sunmuş olduğu programı yakından takip edenler Zuhal Topal nerelidir sorusunun yanıtını arıyor. Bizde sizler için bu sorunun yanıtını araştırdık ve sayfamızda yayınladık. işte detaylar...

Aslen İstanbullu olan Zuhal Topal 1976 doğumlu olup 1.72 boyunda ve 58 kilogram ağırlığındadır. Daha küçük yaşlarda oyunculuk adımını atmış olan başarılı sunucu 7 yaşında tek başına bir oyun oynamıştır. Ortaokul ve lisenin ardından üniversite sınavlarına girerek fakülteyi kazanmasına rağmen sanat merkezi tiyatro bölümünde okumaya karar vermiştir.
Ekranların güzel sunucusu Zuhal Topal 1996 yılında özel tiyatroda görev aldı . Ardından çocuk tiyatrolarında oyunlar oynadı. 2003 yılında sihirli annem ismindeki dizide Suzan karakteri ile kariyerinde tırmanışa geçti.

2009 yılında yayına giren Geniş Aile dizisinde Şukufe adlı başrol karakterini canlandırmıştır ve oyunculuk hayatında büyük bir başarı yakalamıştır. Günümüzde ise Zuhal Topal’la İzdivaç isimli bir evlilik programı sunuculuğu yapan Zuhal Topal oyunculuk hayatında birçok film ve dizide aktif bir şekilde rol almıştır. 2008 yılında Korhan Saygıner ile dünya evine giren Zuhal Topal’ın Lina adında bir kızı bulunmaktadır.

Son Güncelleme: 30.01.2017 11:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş