06 Şubat 2017 Pazartesi 17:27
Evleneceksen Gel Solmaz’a Sürpriz Talip!

 Show TV ekranlarında yayınlanan, Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu evlilik programı olan Evleneceksen Gel’in en çok konuşulan gelin adaylarından Solmaz’a 1 Ocak 2017 günü olan programda ünlü bir isim talip oldu! Geçtiğimiz günlerde hem kıskançlık hem sinir kriziyle Kaan’la Fatma arasındaki olumlu gelişmelere dayanamayıp Kaan’ın Solmaz’a vermiş olduğu hediyeleri ve albümleri canlı yayında parçalamıştı. Bununla da kalmayıp Kaan’ın kendisini kandırdığını dile getirmişti.  

Solmaz’ın yaptığı hareketler gittikçe göze batarken programda sürpriz bir gelişme yaşandı. Ünlü şarkıcı İsmail YK Solmaz’a talip geldiğini söyledi ve herkes şok oldu. Bunun üzerine Solmaz’ın kaybettiğini düşündüğü Kaan kıskanarak Solmaz beni unutamaz dedi. Solmaz ise İsmanil YK’nın ona talip olmasından gayet memnundu. Her bölümde oynamalarıyla bilinen Solmaz, şarkıcı talibi gelince keyiflendi. Bir süre İsmail YK söylerken Solmaz stüdyoda dans etti. Herkes şaşkınlıkla bu tabloyu izlerken sonradan her şeyin şaka olduğu ortaya çıktı. İsmail YK ise Instagram’dan yaptığı paylaşımda “Evleneceğimi mi sandınız!” derken bir yandan takipçileri böyle bir şakayı ona yakıştıramadıklarını söyledi.

Evleneceksen Gel Solmaz, 19 yaşında bir Romen kızı olmasıyla tanınmıştı. Stüdyoda sıklıkla dans ederken gördüğümüz Solmaz, locadan zaman zaman bir çok eleştiriye de maruz kalmış ve genç olduğu için evlilikte gözü yok algısı uyandırmıştı. Sıklıkla Romen tarzını yansıtan kıyafetler giyen Solmaz İzmir’de yaşıyor ve daha önce evlilik yapmamış. Evlendiğinde de İzmir’de yaşamaya devam etmek istiyor. 

Son Güncelleme: 06.02.2017 17:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş