23 Kasım 2016 Çarşamba 18:53
Evleneceksen Gel Saat Kaçta Hangi Kanalda Başlıyor
Show tv ekranlarının vazgeçilmez evlendirme programı evleneceksen gel yeni senede ne zaman başlayacak . Uğur Aslan ise Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı program ne zaman başlayacak ? Yeni sezonda program koroografisinde  bir değişiklik olacak mı?. Seda Sayan ile evleneceksen gelde bu sezon kimler mutlu bir yuva sahibi olacaklar ? Tüm bu ayrıntılar haberimizin devamında yer almaktadır. 

Show tv ekranlarının vazgeçilmez evlendirme programı evleneceksen gel yeni senede ne zaman başlayacak . Uğur Aslan ise Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı program ne zaman başlayacak ? Yeni sezonda yönetmenler tarafından bir çok yeni süprizlerin  olacağı programda Seda Sayan ve Uğur Aslan yine Show Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşacaklar .

Evlenmek isteyen 7 den 70 e bir birinde ilginç konukları ile sizleri ekran karşısına bağlayacak olan programın  kısa bir süre içerisinde yeni sezona başlayacağı bildirilmiştir. Her gün saat 15:00 yayınlan programda evlenememiş kendine uygun eş bulamamış kişilerin zaman zaman üzüntülü zaman zaman alışılmamış hayatlarını dinleme fırsatı olacaktır.

01 Temmuz Cuma günü final yapan programın Zuhal Topal'ın Star Tv ye geçmesi ile birlikte Show Tv de yeniden hayranları ile buluşması için çalışmaların başladığı duyumları alınmaktadır.

Gelin ve Damat adaylarının kendilerine yuva kuracakları hayırlı bir eş aradıkları program uzun zamandır ekranların en çok takip edilen evlendirme programı olmuştu.

Uğur Aslan ise Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı Evleneceksen Gel isimli program ne zaman başlayacak? Yeni sezonda program koroografisinde  bir değişiklik olacak mı? Seda Sayan ile evleneceksen gel de bu sezon kimler mutlu bir yuva sahibi olacaklar ?

Son Güncelleme: 23.11.2016 19:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş