21 Kasım 2016 Pazartesi 13:42
Evleneceksen Gel Olena ve Özkan Aşkında Son Durum
Özkan ve Olena görüşmesi devam ederken  çift kararlarını açıklamak üzere stüdyoya geldi. Show tv ekranlarının en beğenilen evlilik programı Evleneceksen Gel de  güzeller güzeli Olena  Oğuz’dan hoşlandığını söylemişti.Bu duruma tepki gösteren damat adayı Özkan  Olena’dan  bunun hesabını sordu. Olena söylediği bu sözün şaka olduğunu  belirtti.

Programda yayınlanan VTRlerdeOlena Oğuz’un ceketini çıkarması ile dalga geçti. Oğuz  Olena’nın kendisi ile ilgili konuştuğu  konuda şaka yapmadığını kendisinden hoşlandığını söyledi.

Ekranların en sevilen programı Evleneceksen Gel’de Oğuz ve Özkan  arasında  tartışma yaşandı. Bu tartışmaya Güzel de dahil oldu. Oğuz ve Özkan arasında  ceket konusunda tartışmada yaşandı. Tartışmaya Özlem’de katıldı. Stüdyoda gergin anlar yaşandı. Özlem Olena’ya sen kaktüssün ,Oğuz’un karşısında oturan bayanda çiçek gibi dedi. 

Olena Oğuz ve Gamzenin çok yakıştığını söyledi. Gamze Olena’ya"bu dakikadan sonra bizim ilişkimize karışma, karşısında oturduğum sürece ismini ağzına alma"diye konuştu.

Stüdyoda zaman zaman yorum yapan Semra kaynana  ,Gamze için şu yorumu yaptı "Maşallah kızımız, bir erkeğin arkasında durabilecek ve Olena'nın da hakkından gelebilecek birisi gibi" dedi.Solmaz’da Olena’nın tavırlarından rahatsızlık duyduğunu ,kendisine saygısız davrandığını söyledi.

Güzel de bir yorumda bulundu. Güzel;"Ben ikisine de yorum yapmıyorum, şu an yaşadığım ilişkimde çok mutluyum, yakında sürprizlerimiz var. Özkan, sen neden VTR çekimlerinde benim adımı ağzına alıyorsun? Benim olumlu giden bir ilişkim var saygı gösterin" diye konuştu .Tansiyon bir anda yükseldi.
Bu görüntüleri izlemek için tıklayınız.Özkan ve Olena aşkında neler yaşanacak bunu  programda izleyerek hep birlikte göreceğiz.

Son Güncelleme: 21.11.2016 13:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş