27 Kasım 2016 Pazar 18:43
Evleneceksen Gel Oğuz ve Neslihan Aşkı Son Durum Ne Ayrıldılar mı
Geçtiğimiz sene Show tv ekranlarında yayınlanan ancak sonradan Strar Tv ye geçen Evleneceksen Gel isimli evlendirme programı bu sene yine eski kanalı olan Show Tv de yayınlanmaktadır.

Locadaki adayların birbirine talip olmaları yada televizyondan görerek adaylara talip olunması şeklinde ilerleyen programın mekaniğinde Seda Sayan'ın dobra kişiliği ve halk tarafından kabul gören yaklaşımları yayının sıcak bir atmosferde geçmesine zemin hazırlamaktadır.  Adayların programa katılmadan önce çok sıkı bir denetimden geçiriliyor olmaları ince eleyip sık dokumaları sayesinde en çok nikah kıyılan programın kendilerine ait olması başarılı bir performansın göstergesidir.

Evleneceksen Gel 'de Oğuz Neslihan'ın karşısına romantik bir kimliğe bürünerek şarkı söyleyerek çıktı. Kendisine uygun adayı arayan Oğuz Neslihan ile ilgili olarak "Dün Neslihan şarkı söyledi. Şarkısından sonra dün çok kötü oldum etkilendim. Annem, babamı aradım durumu anlattım, onaylarını aldım. Çıkarım o zaman dedim ve Neslihan'a çıktım" diyerek ailesinin de onayını aldığını ve öutlu bir geleceğin kapısını araladığını belirtmiştir.

Adayların ikisi de yirmi dört yaşında ve Oğuz kendisinin zaman zaman haksızlıklara uğradığını söyleyerek Neslihan'ın kendisine değer verecek beklediği uygun eş olduğunu tavırlarıyla hissettirmiştir.

Neslihan locadan gelen eleştirilere kulak tıkayarak Oğuz'un bundan önceki ilişkilerine yönelik hiç bir bilginin artık kendisine iletilmesini uygun bulmadığını yeni bir ilişkinin güven temeline bağlı olarak atılabileceğini iletmiştir. Her fırsatta Oğuz'u koruyan Neslihan bu davranışlarıyla Oğuzun görünüşte aklını çelmeyi başarmış görünmektedir.

Oğuz'un daha önceki ilişkisi Güzel'in dönem dönem bu birlikteliğe balta vyracak açıklamaları tepkilere neden olmuş ve bu ilişkiye karışmaması izleyiciler tarafından istenmiştir. Beraberce görüşmek üzere programdan ayrılan çiftlerin vereceği karar merakla beklenmektedir.

Son Güncelleme: 27.11.2016 18:45
Yorumlar

Google+'da Paylaş