02 Aralık 2016 Cuma 18:29
Evleneceksen Gel Nurullah Kaç Yaşında Kimdir Nereli Hangi Gelin Adayı İle Evlenecek?

 Show Tv ekranlarında her gün yayınlanan ancak sonradan Strar Tv ye geçen Evleneceksen Gel isimli evlendirme programı Seda Sayan ve Uğur aslan sunuculuğu ile ekran karşısına çıkmaktadır.

Zuhal Topalın Star Tv ye geçmesiyle birlikte Evleneceksen Gel bu sene yine eski kanalı olan Show Tv de yine aynı saatle yayınlanmaktadır.

Evleneceksen Gel de yüzlerce gelin ve damat adaşları eşlerini aramaktadırlar Yarışmaya katılan adayların locadan yada televizyondan görerek adaylara talip olunması şeklinde ilerleyen programın mekaniğinde Seda Sayan'ın dobra kişiliği ve halk tarafından kabul gören yaklaşımları yayının sıcak bir atmosferde geçmesine zemin hazırlamaktadır . Adayların programa katılmadan önce çok sıkı bir denetimden geçiriliyor olmaları ince eleyip sık dokumaları sayesinde en çok nikah kıyılan programın kendilerine ait olması başarılı bir performansın göstergesidir.

Son günlerde internette en çok tartışılan konular arasında bulunan Nurullah'ın Solmaz'ı mı yoksa Gözde Nur'u mu seçeceği konuları hakkında farklı görüşler alınmaktadır . Nurullah kararsız bir durum sergilemektedir. Konu ile ilgili seyirilerden gelen mesajlardan bazıları aşağıda yer almaktadır.

- Bu aşk beni çok duygulandırdı. Nurullah eskiye dönmemeli, için acıya acıya yazıyorum ama Gözde Nur ile olmaz. Nurullah Solmaz ile devam etsin. Solmaz'da bazı hatalarını artık yapmamalı. Bırak artık dans etmeyi Solmaz, bak adamı kaçıracaksın elinden.

- Nurullah ve Solmaz'ı çok beğeniyorum. Romanlar sözüne sadık insanlardır. Solmaz ve Nurullah evlenince Solmaz kesinlikle oynamayı bırakacaktır.

- Nurullah çok zor durumda, ben Gözde'nin aşkına inanmıyorum. Nurullah popüler olunca mı aklına gelmiş sevdiği?

- Kesinlikle Nurullah ve Gözde aşkı yaşanılmalı. Solmaz çok yıprattı ilişkiyi. Oynama diyor kız hala oynuyor böyle ilişki mi olur. Erkek dediğin söz geçirecek, Solmaz söz falan dinlemez. Kesinlikle Nurullah ve Gözde evliliği olsun biz de düğüne gidelim, Nurullah'ı çok seviyoruz.

Son Güncelleme: 23.02.2017 23:51
Yorumlar

Google+'da Paylaş