30 Ocak 2017 Pazartesi 12:17
Evleneceksen Gel Kaan Güvenilir Kim?Yaşı, Boyu, Kilosu Ne?

 TV 8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Türkiye’nin en gözde yarışma programı Survıvor’un takipçileri hayli fazla. Göz6 programından beri Survıvorla ilgili merak edilen araştırılan bir çok şey var. Programın ne zaman başlayacağı ve kadrosunda kimlerin yer alacağı program takipçilerini meraktan çatlatmıştı adeta. Kadronun açıklanmasıyla birlikte herkes rahat bir nefes aldı. Bir çok güçlü ve ünlü ismin arasından Çılgın Sedat ‘ta diğer tüm ünlüler gibi araştırmaya başlanmış ve  kim bilir ki kimsenin tahmin bile edemeyeceği hiç duymadığı bir bilgiye kendi gözlerimizle şahit olacağımız?

Show TV ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağının nadide programı Evleneceksen Gel ‘de yakışıklı mı yakışıklı, ilk geldiği günden beri kızların gönlüne diline taht kuran , damat adayı Kaan Güvenilir  kendine ait gerçek hesabı olan instagram üzerinden  bir fotoğraf ve altında açıklamalı yazı paylaştı. Survıvor’da dayımı şampiyon olarak görmek istiyorum diye!!
Kaan meğer Çılgın Sedat ‘ın öz mü öz yeğeniymiş!  Kaan bu programa hiç kimseye talip olarak gelmemiş bir damat adayı. Locada oturup sadece talip bekleyen yakışıklı damat adayı,  Solmaz’ın Kaan’ın  ayakları altına gül atmasıyla ikilinin yolları birleşti. O günden beri düşe kalka , inişli çıkışlı bir ilişki yaşıyor iki genç. Çılgın Sedat’ın yeğeni Kaan Güvenilir, 27 yaşında genç yağız bir delikanlı.  Bu gence ulaşmak isterseniz eğer Evleneceksen Gel resmi sayfalarından , telefon numaralarından programa ulaşabilir, Kaan’a aday olabilirsiniz!

 

 

Son Güncelleme: 30.01.2017 13:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş