02 Aralık 2016 Cuma 10:57
Evleneceksen Gel Emrah'ın Oğlu Tayfun Kim,Yaşı,Boyu,Kilosu Nedir?

Son zamanlarda yapılan İzcivaç programlarının en etkili yorumu ve sunumuyla Show Tv ekranlarında Uğur Aslan ve Seda Sayan'ın sunacağı evleneceksen gel programı reytingleri alt üst etmeye devam etmektedir program içeriği ve Evleneceksen Gel de yarışma formatında bir değişiklik olacak mı? Seda Sayan'ın dobra duruşu izleyiciler ve yarışmacılar üzerinde nasıl bir etki uyandıracak .Evleneceksen Gel'de  yeni sezon süprizleri olacak mı? Yarışmacılardan Tayfun Kimdir? Tayfun aradığı aşkı bulabilecek mi ?Tüm bu soruların detaylarını haberimizin devamında bulabilirsiniz

Show Tv televizyonlarının vazgeçilmez programı Uğur Aslan ve Seda Sayanla Evleneceksen Gel de locadaki adayların birbirine talip olmaları yada televizyondan görerek adaylara talip olunması şeklinde ilerleyen program bir çok adayı mutlu bir yuva kurmalarını sağlamıştır . Sayan'ın dobra kişiliği ve halk tarafından kabul gören yaklaşımları yayının sıcak bir atmosferde geçmesine zemin hazırlamaktadır .

Kadın ve Erken adayların programa katılmadan önce çok sıkı bir denetimden geçiriliyor olmaları ince eleyip sık dokumaları sayesinde en çok nikah kıyılan programın kendilerine ait olması başarılı bir performansın göstergesidir.
Evleneceksen Gel Emrah’ın Oğlu Tayfun Kimdir?

Küçük Emrah'ın oğlu tayfun sempatik tavırlarıyla izleyicilerden tam not almaktadır. Şarkıcı olan Emrah'ın oğlu Bursa'da yaşamakta ve hayatını mankenlik yaparak devam etmektedir. Kendine uygun adayların talip olmaları için beklemektedir.

Son zamanlarda yapılan İzcivaç programlarının en etkili yorumu ve sunumuyla Show Tv ekranlarında Uğur Aslan ve Seda Sayan'ın sunacağı evleneceksen gel programı reytingleri alt üst etmeye devam etmektedir program içeriği ve Evleneceksen Gel de yarışma formatında bir değişiklik olacak mı? Seda Sayan'ın dobra duruşu izleyiciler ve yarışmacılar üzerinde nasıl bir etki uyandıracak .Evleneceksen Gel'de  yeni sezon süprizleri olacak mı? Yarışmacılardan Tayfun Kimdir? Tayfun aradığı aşkı bulabilecek mi ?

Son Güncelleme: 02.12.2016 11:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş