15 Şubat 2017 Çarşamba 16:43
Evleneceksen Gel 15 Şubat Kaan Oxford'lu Kamilla'ya Talip Old

Evleneceksen Gel Son Bölümde Kaan Oxford'lu Kamilla'ya talip oldu yer yerinden oynadı. Solmaz Kamilla ve Kaan için neler söyledi? Kaan'ın eski talip olduğu Fatma Kaan'ın kenidisine talip olacağını zannederken yaşadığı şaşkınlık görülmeye değerdi.

SEDA SAYAN'LA EVLENECEKSEN GEL SON BÖLÜM

15 Şubat Evleneceksen Gel 122. Son Bölümünde Kaan Kamilla'ya talip oldu. Kaan'ın  Oxford üniveristesi mezunu Kamillaya talip olması Solmaz ve Fatma'yı kızdırdı. Solmaz Kaan'a Kamillaya talip olduğu için tepki gösterdi. Fatma bir an Kaan'ın kendisine talip olacağını zannetti. Kamilla Fatma'ın yanında oturduğu için Fatma böyle bir hisse kapıldı. Kaan Kamilla'ya talip olmadan önce çok düşündüğünü ve dahla sonra kesin kararını verdiğini söyledi.

SOLMAZ KAAN VE KAMİLLA İÇİN NE DEDİ

Seda Sayan 15 Şubat 2017 Çarşamba günü Solmaz'a Kaan'ın aklındaki kişi sen olabilirmisin diye sordu. Solmaz ise böyle bir şeyin olacağını zannetmediğini söyledi. Solmaz Kaan eğer beni sevseydi dün beni gelinlik ile ortada bırakmazdı dedi. Kaan bu konuşmalar üzerine söz alarak Locadan talip olacağı kişinin kesinlikle Solmaz olmadığını söyledi. Solmaz Kaan'ın bu açıklamaları üzerine şaşırmadığını söyledi.

KAMİLLA'NIN KAAN'A TEPKİSİ

Kamilla Kaan'ın kendisine talip olmasını beklemediğini söyledi. Kamilla böyle bir durumu beklemediği için çok şaşkın olduğun söyledi. Solmaz Kamilla'ya tepki gösterirken Kaan'ın aklında hala kendisinin olduğunu savundu. Fatma da Kaan'ın uzunca bir süre kendisi ile görüştüğünü şimdi Kamillaya talip olmasını anlayamadığını söyledi.

Son Güncelleme: 04.03.2017 12:22
Yorumlar

Google+'da Paylaş