09 Kasım 2016 Çarşamba 22:05
Eveleneceksen Gel Tülin Kimdir?Kaç Yaşında,Boyu,Kilosu Nedir?

Ekranların beğenilen izdivaç programı Evleneceksen Gel Seda Sayan'ın sunumu ile Show TV ekranlarında devam ediyor. Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın yaptığı programda son günlere damgasını vuran gelin adaylarından birisi de Tülin oldu. 13 yıl önce katıldığı evlendirme yarışmasında birinci olan pirinç bir zamanlar Caner ile aşk yaşamıştı.Şimdi Seda Sayan'da boy gösteren güzel gelin adayı hakkında merak edilen bilgileri sizler için sayfamızda paylaşıyoruz.

Seda Sayan Tülin kimdir ?

 Show TV ekranlarında karşımıza çıkan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın yaptığı evlilik programında her geçen gün yeni bir gelin ve damat adayı karşımıza çıkıyor .Evleneceksen gel programında son zamanlara damgasını vuran gelin adaylarından birisi de Tülin oldu .

Tülin bundan 13 yıl önce katıldığı bir evlilik yarışmasında birinci olmuştu Caner ile aşk yaşamış ancak bu birlikteliği evlilik ile noktalamayı başaramamıştı.Eski aşk yaşadığı Caner ile herhangi bir sorunu olmadığını ama görüşmedik lerini açıklayan 35 yaşındaki güzel gelin adayı Tülin anasınıfı öğretmenliği yaptığını açıkladı.

 Seda Sayan programının gelin adayı Tülin programa gelmeden önce çok fazla izleme fırsatını olmadığını ifade etti kendisini tanıtırken kriterlerine i “Ben ikili ilişkilerde çok zor bir insanım. Benim kalbimi heyecanlandıracak, kendine güvenen 35-40 yaşları arasında damat adaylarını beklediğini ifade etti.”

Evleneceksen Gel programında en çok konuşulacak isimlerden birisi olan Tülin aslen Eskişehirli.

Yorumlar

Google+'da Paylaş